Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ su prodali BigBoss, Znanac i Tima , a ja još ne budem. Pozdrav !

Tankerska na 3400; pa jel to napokon moguće ?
A KOEI; a šta da kažem, gledam i uživam…


PBZ su prodali BigBoss, Znanac i Tima , a ja još ne budem. Pozdrav !

Kolega Darko09, ne sjećam se kad sam to ja kupio PBZ?? Možete li mi reći da i ja znam da mi je PBZ u portfelju?
Pozdrav

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

još ništa od vijesti za Plivu… već je 13h, a bilo je najavljeno za 12h

darko09:

PBZ su prodali BigBoss, Znanac i Tima , a ja još ne budem. Pozdrav !

Kolega Darko09, ne sjećam se kad sam to ja kupio PBZ?? Možete li mi reći da i ja znam da mi je PBZ u portfelju?
Pozdrav

Na temi Što smo danas tržili ,ja sam shvatio da ste prodali PBZ. Ako sam krivo shvatio ja se ispričavam Vama, BigBossu i Znancu.


na ddjh je neka mala intraday korekcija koja je poplašila dosta manjih ulagača, što je svakako dobro jer nakon što se isprazne oni koji uzimaju 10% vjerujem da ćemo doći do 140-150, a onda će opet manja korekcija.

Bogu hvala (a i izglednim poslovima-vidi na đuri), nema još korekcije.

hehe…pocelo se trgovati i vec 3 500 000 kuna prometa na PLVA, (dok ovo postam, bit ce i preko 4 [smiley2])
Rast cijene od 2,56%.
Crobex odmah skocio na 1,17% rasta [smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Mislim da ništa od tako skore korekcije kako su neki najavljivali [smiley2]


tima: ” darko09: ” PBZ su prodali BigBoss, Znanac i Tima , a ja još ne budem. Pozdrav ! ” Kolega Darko09, ne sjećam se kad sam to ja kupio PBZ?? Možete li mi reći da i ja znam da mi je PBZ u portfelju? Pozdrav ” Na temi Što smo danas tržili ,ja sam shvatio da ste prodali PBZ. Ako sam krivo shvatio ja se ispričavam Vama, BigBossu i Znancu.

PODEBLJEO PBZ, KUPIO………………….A NE PRODAO[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Mislim da ništa od tako skore korekcije kako su neki najavljivali [smiley2]

slažem se s kolegom, premda bi bilo gusto da Actavis nije ponudio ovoliko

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

http://www.tportal.hr/gospodarstvo/poslovnivodic/page/2006/08/31/0292006.html

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Wow, bljedoliki brat ima napokon avatar koji odgovara njegovom dusevnom stanju.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close