Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJM već 50% u par dana up – dokle će ?
evo ga na 1430-1448
a MGMA se samo ”razljeva” – sada na 310-311

Lijepo čišćenje na Žitnjaku.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

BLSC u blokadi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ukupna prodaja na INGRI 35 komada od čega 10 na 75 000 ( nije moje ).
Kupnje od 44 000 ima već 11 komada.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

poslije dobrih vijesti THNK se priprema za skokić – vjerovatno !
kupnja jača od prodaje, sada i po broju naloga.

Na Dalekovodu jučer prošlo 5.500 komada, danas 3.661 komad ( do sada ). Izgleda da ćemo se brzo riješiti Hypa.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Lijepo se topi ovaj nalog na 9900, još malo…[smiley2]

Počiščena Ingra, Bare,Bare![smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

LEDO
Kad to ode na 10 000 smo u hipu….[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ko je upoznat sa BLSC šta se tamo događa da je skočila ?

Ode Ingra…
Uteklo mi, sto bi neki rekli..
Sad cu biti bahat i reci… moram mijenjati auto i razne opcije mi se otvaraju….
Jos uvijek cekam oko 43,000.
Oce neko van burze prodat???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ode Ingra… Uteklo mi, sto bi neki rekli.. Sad cu biti bahat i reci… moram mijenjati auto i razne opcije mi se otvaraju…. Jos uvijek cekam oko 43,000. Oce neko van burze prodat???

Hoću ja ako poludim.
[smiley2]

TRebao si otvoreno u shoping kao ja , neće to nitko prodavati , većina kupuje dugoročno, kad se znaju dugoročne projekcije poslovanja i to one konzervativne.Barem ja tako mislim.

Zato i je mrtva prodaja više manje, postojana ko trovremenski taft.Za sada.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close