Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



LKRI je na P/S 13, profit banana. Hm… dobro, bice da koper nema nizinsku prugu [smiley1]

Hm, naravno da im je profit u banani, recimo imaju isti broj zaposlenih sa 2.5 manjim prihodom (oko 1000). Hrvatska poslovna efikasnost jednostavno zadivljuje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

onda je sadašnji prihod kopra više nego duplo veći od ri – možda netko računa da će ri za koju godinu biti jača?
koliko vidim taj koper ima neto prof. maržu oko 21%. ri ima ispod 2.5% – ak si optimist i tu ćeš valjda dočekati povećanje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


onda je sadašnji prihod kopra više nego duplo veći od ri – možda netko računa da će ri za koju godinu biti jača?
koliko vidim taj koper ima neto prof. maržu oko 21%. ri ima ispod 2.5% – ak si optimist i tu ćeš valjda dočekati povećanje.


Ako nisi optimist, neces ni kupovat na ovim cijenama. Iz LKRI i MGMA smo mogli zakljucit da jos uvijek ima dosta optimizma na trzistu.

A vidis ti naseg Hypo AG, sve reze osim skuplja LKRI vec neko vrijeme…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

U koje dionice ulazi Hypo u hr na LKRI dal ima nešto u regiji ili….malo me zanima kud pretču toliku lovu


onda je sadašnji prihod kopra više nego duplo veći od ri – možda netko računa da će ri za koju godinu biti jača?
koliko vidim taj koper ima neto prof. maržu oko 21%. ri ima ispod 2.5% – ak si optimist i tu ćeš valjda dočekati povećanje.

A pazi, ako mi udjemo u EU za koju godinu, onda ce se LKRI vjerojatno brzo privatizirati. Sad, to nije tako dalek horizont, promet ce vjerojatno u buducnosti biti sve vazniji, tako da nije to bas tako bez neke osnove. Za mene malo predalek horizont, ali za nekog ok.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


U koje dionice ulazi Hypo u hr na LKRI dal ima nešto u regiji ili….malo me zanima kud pretču toliku lovu

Da, najvjerojatnije znas za tu pricu, ali kud ide lova, nemam pojma [smiley2]. U hr izgleda ne zasada. Nikakvi prometi u zadnje vrijeme…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Navodno je neki fond manager otisao….

Zatvorilo ga ili…? [smiley6]

skype - ivek1234

hypo konzultants –to je više za nekretnine tak da ne mislim da ima to neki preveliki utjecaj na iskrcavanja


…malo me zanima kud pretaču toliku lovu

bliže se izbori i treba to sve neko financirat[smiley2]

Crobex danas ni gore ni dolje, a cijela EU u izuzetnom zelenilu. Mislim da sutra i mi krećemo gore

Ignore: KressoM, delux

Svi su kupili Ledo vidim…očekujemo velike stvari ovdje…!!??Osim što je graf odličan……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Crobex danas ni gore ni dolje, a cijela EU u izuzetnom zelenilu. Mislim da sutra i mi krećemo gore

mi smo skoro uvijek u kontra ritmu, tako da bi to bilo logično

New Report

Close