Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onda ćeš se načekati ozbiljnije korekcije kako sada stvari stoje! nitko da je i samo spomene! svugdje po svijetu (osim u kini) izgleda sve super i teče med i mlijeko. upravo zbog takvih razmišljanja i nečinjenja i onih koji imaju i mogu nam burza i jest tu gdje je. kao i uvijek, najlakše je kritizirati i jadikovati. s druge strane, znalo mi se više puta desiti kad sam najmanje trgovao, imao najviše prinose! pa ga ti znaj.

Jučer i prekjučer je bio solidan dan, cca 4 posto porasta portfelja kumulativno. Za dva dana sasvim OK, ja zadovoljan. Danas će kako stvari stoje isto biti solidno. Drago mi je da i kod nas ovaj napaćeni narod može okusit malo meda i mlijeka. Vidim čak da je i naša Hrvatska postala evropski tigar prema pisanju stranih stručnjaka. Neka, zaslužili smo i mi. Svaka čast na drugim i trećim mjestima u nogometu. Biti prvak u godišnjem porastu bdp-a u Evropi je daleko jača stvar. A još jača je da smo kumulativno od 2019 do danas isto najjači. Bilo bi super da nam se i ova iseljena mladost krene vračati doma, već je pomalo i krenula.

Evo i danas oko 3 posto rasta portfelja. Ne mogu se požaliti. Sve zajedno od Nove godine malo fali do 25. Prošla godina je bila nešto malo preko 100 posto, bilo bi super da ova bude upola. Nisam dugo čuo izraz grobex, zasjalo sunce i kod nas. Ova kriza iz 2008 i Agrokor su izgleda počistili velliku većinu smeća s burze. Bilance poduzeća su više manje zdrave, država čeka A rejting, zadužujemo se jeftinije nego zapadna Europa, čak i sunce sija sjajnije danas. Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

skoro 20 milijuna kuna prometa i 400 transakcija, konacno pocinjemo liciti na burzu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Zahuktava se situacija kako dolaze godišnja izvješća. Logično je i da promet poraste, kad ugledaš dobru priliku nakon izvješća kupuješ, a ako nemaš novaca prodaješ dionicu koja je podbacila očekivanja. Bogme kodt rasturio s izvješćem, vjerojatno i ostali Končari neće razočarati. Banke bi isto trebale oborit rekorde, doduše neke su već dosta i porasle. Za mene opet jako dobar dan, nadam se i da vama ostalima ide dobro. Ako sumnjate u svoj portfelj, još uvijek nije kasno za pregrupiranje.

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

nemojte kolega , molim vas! posramit ćete i naše jovanče! ili već jeste pa je je počela koristiti ai i algoritme kad je u dionicama preko 100%!!!???

ili mi nismo na tom nivou da razumijemo!

U pravu ste kolega, neću više, riskiram da me proglase HDZ-ovcem. Htio sam malo optimizma ubaciti na forum. U ovoj državi skoro svi nezadovoljni, a posla nikad više, firme dobro rade, izbacuju rekordna izvješća, traže radnu snagu, dižu plaće, rat je daleko od nas, polako i strani investitori ulažu u proizvodnju, crobex probija nove razine svako malo.

Na tim Končarima će se teško izaći van kad krene pad. 20g iskustvo mi to govori. Veliki novci će se gubiti tu.

joj Lojtra, spasili ste me svojim pisanjem, bio sam si malo cudan da smo istodobno u ERNT pa sam bio jako oprezan, hvala vam. Sreca pa na Koncarima nisam uopce bio oprezan 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

burzica nam mirisi na razdoblje 2006- 2007. jako lijepo… padaju portfeljni rekordi, neka nam potraje… sljedeca faza rasta bi trebala biti rast nebluchipova a za kreshendo cemo ostaviti visestruke rastove Hotela Haludovo i takvih prica… to je bila vec 2008… nakon toga kuda koji mili moji.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja sam imao fini pušing te 2008. Blage veze nisam imao, a zaigrao sam se čak i margin kreditima. Negdje sam pročitao da ako proživiš te kataklizme i gubitke i još uvijek imaš volje za ulaganjem na burzi tad za tebe nema spasa. Jedino što možeš pametno napraviti je krenuti s edukacijom. Slično je valjda i kladioničarima, pretvori se u strast, samo meni ovo ipak izgleda kao poštenija igra, i uz sve muljaže koje smo gledali.

By the way, danas jako dobar, čak rekordan dnevni prirast. Idući tjedan će biti jako zanimljiv. Nadam se jako dobrom izvješću hpb-a. A i ostalih firmi.

komot, 22.02.2024. u 20:08

U pravu ste kolega, neću više, riskiram da me proglase HDZ-ovcem. Htio sam malo optimizma ubaciti na forum. U ovoj državi skoro svi nezadovoljni, a posla nikad više, firme dobro rade, izbacuju rekordna izvješća, traže radnu snagu, dižu plaće, rat je daleko od nas, polako i strani investitori ulažu u proizvodnju, crobex probija nove razine svako malo.

Šteta što penzioneri ne osjećaju da teče med i mlijeko i jedva spajaju kraj s krajem.

New Report

Close