Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vec se stopa HPB… a na KOEI se bas trude, jednom dijonicom po 208 i velered Franje Tahya, maestralno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ajde neka se krene, ne treba baš čekat izvješće. Končari i hpb su mi skoro 90 posto portfelja. Čak sam se i Medike riješio koja mi je jako draga. Nadam se jako dobrim izvješćima i dividendama.

Danas jako dobar dan. Za polovan gradski autić.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

borba prodavatelja na KOEI da sto manje zaradi. Bravo!

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mislim da baš pametno prodavač radi na koei. Na Ernt ne. Toliko je preplašio kupce da sada kada ga ni nema ljudi se boje kupovati.

KOEI je danas dosao na 216 da bi sad bio na 210 zato jer je malo nakon sto je dosao na 216 lik stavio nesto vecu kolicinu na 214… da je pametan stavio bi je na 220. Nemam ja nista protiv da on prodaje ali u konacnici prodaje nize nego sto bi prodavao da nije autistican. Nek se ugleda na ZABU kako se prodaje.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

https://hrportfolio.hr/drustvo/global-invest-14

IT radi ti spavaš a lova curi a mi buljimo na burzi

 

NAJVEĆI PRINOS FONDOVA(na kraju 2023.)


(koji na 31.12.2023. posluju min. 12 mjeseci)

zadnjih par dana zastoj, cudna trgovina, vrlo su blizu izvjesca.. malo sam iznenadjen… prometi u padu, transkcije… ne znam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Možda rezultati na većini ipak neće biti tako dobri kako se očekuje pa će cijene korigirati prema dolje.

Vidim izvještaj za 7CRO i ima TTM P/E 18,38. Dosta je to…

Na ZSE.hr na ekranu sve crveno, osim INA i ERNT na beznačajnim prometima.

dok cekamo da izvjesca posalju svi na zadnji dan i tako ubiju likvidnost zanima me moramo li JOPPD za kapitalnu dobit predavati u mjestu boravista ili u bilo kojoj poreznoj ispostavi na podrucju RH bez obzira na boraviste, hvala.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mozes.

Mozes predati u Poreznu  bilo gdje u RH gdje se vec  zateknes, pa ce onda oni prosljedit u poreznu gdje imas prebivalište.  Obavezno cokoladicu pod ruku, lakse ce bit curama radit 🙂  Jer navodno nisu odusevljeni kad imaju extra posao .

Druga solucija je da posaljes preporuceno postom, tam gdje ti je prebivaliste .

hvala kolega Havi 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close