Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra, 14.11.2023. u 19:55









 



 

Bio si glavni zagovarač rivp i baš u krivom trenutku si prodao. Do kraja tjedna napadamo 4,5 eura.

Di pise da sam prodao? RIVP mi je omiljena dionica portfelja i nemam ju namjeru prodavati.
Da sutra “napadnemo” 6eur, meni je i dalje jeftina. 4% dividende (ocekujem 0.25€) iduce godine je i dalje jace od narodne obveznice…
ADPL je nesto sto skupljam u nadi. 🙂

RIVP na 6 eura i dalje jeftin? Hahaha, dugo se ovako nisam nasmijao.

Drago mi je da vas uveseljavam u ovim tmurnim vremenima.
Sretno s PLAG, ja ostajem u RIVP. 😀

PLAG prodire i u RIVP. 😀

O trezorcima znam da se sada, u prvome krugu nude fizičkim osobama, a što je s drugim krugom? Institucionalni ulagatelji preko Bloomberga? Ne znam dovoljno o tome..

yieldchaser, 14.11.2023. u 21:14

 





lojtra, 14.11.2023. u 19:56



 

Ameri rasturaju. Kad će to naše smeće od burze nadoknaditi barem inflaciju.

 



 

Kad fondići kupe svoje trezorce možda?

 

koje to trezorce, kolega?

koliko meni poznato trezorci su namijenjeni fizičkim osobama.

Drugi krug je za institucionalne

da, istina…. promaklo mi. ali samo 440 milja??? to nebu dosta nii za fizičke!

randopph, 15.11.2023. u 20:16

da, istina…. promaklo mi. ali samo 440 milja??? to nebu dosta nii za fizičke!

Građanima milijarda eura trezoraca, ‘velikima’ 124 milijuna i niži prinos

Hoce li sad mirovinci natrag na ZSE ili ima jos koji trezorac za refinanciranje uskoro?

Samo neka prestanu s bezglavim istovarom, rezultati će dividendnim dionicama već odrediti cijenu i bez njihovog teturanja.

Mirovinski fondovi postaju nečiji bankomat? “Taman se cijela priča lijepo poklapa”

Zna li netko što se događa sa hpdg? Da baš nitko ništa ne nudi. Da Agramovci nešto ne mute, imaju preko 75 % vlasništva? Ja im nedam po 2 ,eura?

New Report

Close