Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas sam usao u DDJH, kolega optimistu i ja se tome iskreno nadam, za koji period govorite i na temelju čega? osim DDJH danas sam i sa SNHO dosta dobro prošao….

Argumenti su već iznešeni na forumu, samo malo prolistajte, ja ga držim do 300, a period negdje do božiča.[smiley2]

Hmmm daj Baže da su vaše optimistične prognoze realiziraju 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Hmmm daj Baže da su vaše optimistične prognoze realiziraju 🙂

Zašto ne, kolega. Samo još 150 kunica i evo nas tamo.[smiley2]

Sta se dogadja sa SLRS. Navodno su imali dobru sezonu, ipak se sa malim kolicinama cijena rusi molio bih upucene na komentar

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mislim da sve turističke padaju. Ako me pitate zašto, ne znam, imam takav osjećaj.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Mislim da sve turističke padaju. Ako me pitate zašto, ne znam, imam takav osjećaj. Pozdrav

poništenje natječaja za Maestral

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ima tu još: dodjela 25%+1 Lrh gradu Rijeci, sezona pri kraju, dugi period povrata na uloženi kapital u toj branši i drugo.
Cijene su ionako kod nekih previše narasle, bez nekih bitnih razloga.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Ima tu još: dodjela 25%+1 Lrh gradu Rijeci, sezona pri kraju, dugi period povrata na uloženi kapital u toj branši i drugo. Cijene su ionako kod nekih previše narasle, bez nekih bitnih razloga. Pozdrav

Treba pričekati izvješča.onda čemo biti pametniji.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

mreich: ”
Ima tu još: dodjela 25%+1 Lrh gradu Rijeci, sezona pri kraju, dugi
period povrata na uloženi kapital u toj branši i drugo. Cijene su
ionako kod nekih previše narasle, bez nekih bitnih razloga. Pozdrav

Treba pričekati izvješča.onda čemo biti pametniji.

Kako padaju, LRH je na najvišoj cijeni ikad, Riviera isto, laguna isto, laguna novigrad isto. Priče za malu djecu. A što se tiče izvješća za LRH, reći ću samo ovo:[smiley2]

...povijest se ponavlja...

Možda u tvom paralelnom svemiru.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Zabrana trgovanja Plivinim dionicama do 12.10 sati (dok Hanfa ne objavi ponudu Actavisa). Kako bi to prokomentirali?

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Konačno nešto pozitivno.
Naime ne bi bilo pošteno da se izvode gluposti na burzi samo zbog napetosti oko cijene koja se trebala objaviti još prije.
Ovako kad se bude znala cijena trgovanje može početi.
Pozdrav

PS
Svi trebaju sve znati.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close