Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vani burze već par dana padaju po -1-2%, a izgleda da će se i danas nastaviti…vrlo brzo će se to prenijeti i na ZSE jer bi strani ulagači mogli početi kratiti ili zatvarati preostale pozicije na zse jer vide da ovdje od rasta više neće biti ništa nego da je za očekivati samo pad…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Strani ulagači?

Kolega Zorangutan nesretan da ZSE ne pada.

A ne zna da je ZSE ljosnuo 2008 i nikada se nije oporavio.

zorangutan, 28.10.2020. u 08:47

vani burze već par dana padaju po -1-2%, a izgleda da će se i danas nastaviti…vrlo brzo će se to prenijeti i na ZSE jer bi strani ulagači mogli početi kratiti ili zatvarati preostale pozicije na zse jer vide da ovdje od rasta više neće biti ništa nego da je za očekivati samo pad…

njemacki DAX, index najjaceg EU gospodarstva,je i dalje u padu,trenutno cak -3%!! za ocekivati je da se ovo crvenilo pocne preljevati na ZSE

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!







Ignore: KressoM, delux

Mi nemozemo past jer nismo nikad ni rasli. Mozemo samo probit dno!!

Posljedni Đurin ratnik

avax10, 28.10.2020. u 14:05

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!

 

Pa kad idu u novi lockdown. Iako, mislim da pad neće biti ni blizu od prije pola godine.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

sonda, 28.10.2020. u 21:34

 









avax10, 28.10.2020. u 14:05



 

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!

 

 



 

Pa kad idu u novi lockdown. Iako, mislim da pad neće biti ni blizu od prije pola godine.

vjerojatno ćemo i mi nakon 01.11. …ova jesen-zima bit će gadna i turbulentna, a to će se i te kako osjetiti i na burzi kao npr. jučer pred kraj dana…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ima li stranica na kojoj piše kad su izvješća za koju dionicu? Starim, hvala.

I ja mislim da ćemo u lockdown uskoro. Zapravo, ne znam što čekaju. Valjda ih je strah.

Problem je što zima tek dolazi, tako da nas čekaju zbilja teški mjeseci.

A dobra stvar, što se tiče burze, je što smo ipak nešto naučili prije pola godine. Očekujem pad na burzi, ali ne dramatičan. Svi smo spremni na pad i imamo nešto keša za diskontni ulaz. Vidjet ćemo hoće li se to doista i dogoditi. Za sada, ja ne vidim da je netko previše raspoložen za prodaju, bar ne firmi koje izbacuju dobra izvješća.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Marielena, 28.10.2020. u 09:33

Kolega Zorangutan nesretan da ZSE ne pada.

A ne zna da je ZSE ljosnuo 2008 i nikada se nije oporavio.

na ZSE sam skoro 20 godina pa sam prema tome doživio i preživio i 2008. …a ti se slobodno pravi pametna, čvrsto drži dionice i gledaj kako im se topi vrijednost…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

30 ili 31. je zadnji dan izvješća? Mislim da nema veze što je subota?

New Report

Close