Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bas si gledam sto cu prodati da skupim malo novceka kad se s virom krene trgovati.

Imam nekoliko papira izmedu kojih cu odabir napraviti ili da od svakoga malo gricnem.

OPte, Vlen, Iga mi nisu u minusu, koji papir da skratim?

Koji potop vani?

Potop,da…

https://www.investing.com/indices/major-indices

Ignore: KressoM, delux

vani RAST ..cro POTOP

vani POTOP …cro POTOP

ZAKLJUČAK …..SMEĆE OD BURZE JE OVO OSTALO !!! !

 

 

 

janlana, 21.09.2020. u 10:49

vani RAST ..cro POTOP

vani POTOP …cro POTOP

ZAKLJUČAK …..SMEĆE OD BURZE JE OVO OSTALO !!! !

Dobro jutro!

 

 

 

Dax -4,20

koja dosada …koji čemer ….koja balkanska prčija je ovo poslalo ….

 

gledam gadovi idu prodavat LEDO ….smećari …ukrali firmu …prevarili dioničare …sad buju prodavali …gamad HDZovska ….

Do 11 sati 270.000 kn prometa na ZSE.

Tragikomedija viših razmjera.

Ovo je stvarno nevjerojatno, prošli tjedan su veliki igrači nemilice kupovali i dizali bluchipove, a danas u 16 h ih namjerno zalupavaju nisko, i to dok je vani sve raslo i jučer i danas.

Koje su to igre, stavili naloge puno niže od kupovnih samo da prođe što jeftinije i da sruše cijene.

Pokušaj proboja na građevinarima ali ništa od toga. Neki će začas biti u minusu.

govnari drže burzu za jaja…na 16…crobi …jebe se njima kad vani raste …samo gramzimo gledaju kak da sve opelješe kad je potop…..

sranje više a ne burza …

Kako smo već godinama ovdje nećemo valjda sad odustat’ kad bi konačno moglo biti “meda i mlijeka” kako je volio govoriti Lopina 😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close