Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ investor kihnuo ili cijela ZSE?

Pali serveri. Zato su mali prometi. Evo proradilo.

I dalje ne radi hita.

Danas se pokušalo napraviti predah u rastu koji je krenuo.

Na silu se ruše građevinari, ali i drugi.

Ali mislim da to neće pomoći, jer smjer je uzlazni, samo bezveze troše dionice.

Danas su prodavaci pratili Sp500 i ostale indekse koji dobro padaju.

Bitcoin kao indikator predvodi sa -6%. Obicno je to inicijator za kick off. Pad bi mogao nastaviti. Vidjet cemo dokle.

Naredne dane ne kupujem nista. Samo promatranje.

Od dionica imam samo Viro…isti ionako ore po dnu pa nemam volje djelovati. Tu sam bezbrizan i mogu samo dokupiti i isplivati u top10.

Vani su pale pretežno tehnološke dionice, i to sa najviših razina ikad. Nasdaq je samo u zadnjih godinu dana porastao 50% (i daleko je iznad razina od prije Corone).

Tako da kad bismo gledali nas i njih, mi smo još duboko ispod razina od prije Corone, a još daleko daleko niže od onih prije krize 2008.

Tako da smo neusporedivi u bilo kojem pogledu, mi da porastemo još 100% ne bismo ih stigli, a na većini dionica i parsto posto.

hpb2020hpb, 03.09.2020. u 10:37

nemojte se uzbuđivati na zse se ionako ništa ne dešava iako bi sutra mogao biti pad budući da vani dva dana sve raste mi stagniramo a zna se da mi pratimo samo negativan trend

 

forumas., 04.09.2020. u 07:30

Vani su pale pretežno tehnološke dionice, i to sa najviših razina ikad. Nasdaq je samo u zadnjih godinu dana porastao 50% (i daleko je iznad razina od prije Corone).

Tako da kad bismo gledali nas i njih, mi smo još duboko ispod razina od prije Corone, a još daleko daleko niže od onih prije krize 2008.

Tako da smo neusporedivi u bilo kojem pogledu, mi da porastemo još 100% ne bismo ih stigli, a na većini dionica i parsto posto.

evo moj post od dan prije

Šta vrijedi kolega, kad vani padaju i mi padamo još jače….

Kad vani rastu mi imamo svoju politiku… kakva država

takva burza …

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Namjerno se širi panika i pojavljuju novi nickovi kako bi se pokušalo rušiti.

Kolega dragi kad vani krene snazni pad necemo ni mi biti imuni na isti. Po nekim mojim valuacijama neke dionice su preskupe, neke su fer vrednovane, a neke podcijenjene (mozda i s pravom).

Glavni tehnički analitičar s onog foruma je sve rasprodao i oprostio se od forumaša

Trebao sam takve slušati 2007 g a ne što sam nijemo promatrao kako gubim pol milijuna kuna.

 

Nisam sve rasprodao kolega. Imam jos Viro. Kad odradi i to ide sell.

Ja nisam tip koji se veze za dionice. Moja logika je kupi i prodaj skuplje.Zato neki trpe gubitke a ja na cca +70% od pocetka godine na kompletni kapital.

New Report

Close