Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

redizajnlos, 26.08.2020. u 09:53

Što je to na DDJH?

Mokri snovi…

Vujnovac, Debeljak i Šešok u igri za Đuru Đakovića

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

zadnjih dana ulazio u razne (pred)stečajuše (jer su na ZSE i volovi letjeli), ali zato sam danas zatvorio sve te stečajne pozicije tipa ddjh, dlkv, ingr i sada skoro 100% cash-r-a jer uskoro će sve to popadati da boli glava…penezi su v žepu 👍😘

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zoki

sto mislis o opte po 5 kn?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

5 kn je preskupo obzirom da je natječaj propao i da će se pokušati prodati preko posrednika, vjerojatno tek iduće godine…a do tada će na ZSE biti bar 2 jače korekcije pa će biti prilika za jeftino kupiti …meni  5 kn nije više jeftino…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 26.08.2020. u 15:30

zadnjih dana ulazio u razne (pred)stečajuše (jer su na ZSE i volovi letjeli), ali zato sam danas zatvorio sve te stečajne pozicije tipa ddjh, dlkv, ingr i sada skoro 100% cash-r-a jer uskoro će sve to popadati da boli glava…penezi su v žepu

Hmm. kolega i sada posto ste prodali “stecajuse” kao npr DLKV, sada cete poceti svakodnevno pljuvati po njoj po obicaju, vi i takvi slicni vama buregdjijama ovdje zapravo i nije mjesto…

lp

Pozdrav svim forumašima.

Novi sam ovdje, a dionice sam prvi put kupio sa 19 godina. Neko sam  vrijeme bio vani sad opet imam nešto gore na ZSE ali bih htio još ali se dvoumim.

Znam da se ovakve info debelo naplaćaju,ali ima neka dobra duša da bi napisala ovdje javno ili privatno poruku kojih 5 dionica na Hr tržištu bi vrijedilo kupiti i gdje bi se dugoročno mogla očekivati zarada. Dionice koje vrijedi ispratiti kupnjom.

Lp svima.

A ti isto nades gdje ces pitat.. Sad ce ti rec da kupis ono sta oni imaju da ti uvale svoje. Odi ulozi u dionicki fond i bok. I kakave veze ima kad si kupio prve dionice? lol

Posljedni Đurin ratnik

2xdd, 27.08.2020. u 20:22

Pozdrav svim forumašima.

Novi sam ovdje, a dionice sam prvi put kupio sa 19 godina. Neko sam  vrijeme bio vani sad opet imam nešto gore na ZSE ali bih htio još ali se dvoumim.

Znam da se ovakve info debelo naplaćaju,ali ima neka dobra duša da bi napisala ovdje javno ili privatno poruku kojih 5 dionica na Hr tržištu bi vrijedilo kupiti i gdje bi se dugoročno mogla očekivati zarada. Dionice koje vrijedi ispratiti kupnjom.

Lp svima.

Iskren savjet – čuvaj pare i čekaj korekciju jer su na ZSE mnoge dionice zadnjih par mjeseci odletjele i po 70, 100 % pa i više od cijena na kojima su bile pred par mjeseci tako da kod velike većine njih nema puno prostora za rast, ali ima i te kako za jači pad. Ja zato sada ne kupujem više ništa nego polako zatvaram sve pozicije, a ti napravi kako želiš.

Lp i sretno.

Ignore: KressoM, delux

Rekordan pad: BDP pao visokih 15,1 posto!👎


https://www.vecernji.hr/biznis/bdp-pao-151-posto-1427167 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja kupujem samo dionice društava sa jakim bilancama, koja bar pet godina unazad posluju s dobiti i najbitnije od svega – koja isplaćuju veliku dividendu. Jako je teško, zapravo gotovo nemoguće skuhati knjige da ispadne kako im ide dobro, a zapravo ne ide ako moraju fizički imati taj novac za isplatu dioničarima, a to je kod dividende slučaj. Inače imamo Enron i sad Wirecard i tako. Raste raste raste i onda grob, bez mogućnosti povratka…

@avax10

Očekujete pad CROBEXa na jesen? Koliko?

Ja očekujem stagnaciju i letargiju kroz duže vrijeme, a onda kad dođe sigurno cjepivo rast na oko 1,800. Natrag na 2,000 i iznad će trebat duže vremena…

Promatram kako padaju cijene udjela obvezničkih fondova nakon izjave ministra Marića. Baš me zanima, kao i sve nas, kolika će točno biti rupetina na jesen.

Znači drugi kvartal smo pali 15%.

Sada vidimo kakvi nesposobni stručnjaci sjede u vladi.

Jedino se znaju zaduživati.

 

Kako je sada zaraženih duplo više nego u drugom kvartalu očekujem da HDZ proglasi potpunu kretenu i ponovno pobijedi virus koji su već pobijedili.

 

ps. Očekujem da sve državne službe ne dobiju plaću u trećem kvartalu jer nisu nikaj radili u drugom kvartalu.

New Report

Close