Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skraceni radni tjedan planira se samo za preradjivacku industriju..tj drzava se sad okrece malo vise osnovama a manje nadogradnji..nije da nije kasno ali bolje ikad nego nikad.

I na zse se pokazuje veci interes za dionice tvrtki iz tog sektora.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da svi na ZSE-u čekaju neku korekciju. Korekciju čega? Dok je Njemački Dax od korone narastao za cijelih 4000 bodova mi se nismo ni mrdnuli sa početnih pozicija. Oni će odraditi još rasta a ova .ovnara će i dalje cmoljiti.

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 03.06.2020. u 11:56

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

ma odlično je

samo treba pogoditi dno

Lucijan, 03.06.2020. u 11:56

19.03.20 Crobex 1373…03.06.20 Crobex 1670…rast 20 %..Nije sve tako crno 🙂

 

Pozdrav

Dakle mi smo jedina zemlja na svijetu koja je Još porasla u doba korone i to 20%!!!!

Da. Mi smo jedini narasli samo 20%.

Ameri i svijet su oko 25% narasli od tada.

Meni je jedino komično što turisti rastu. Hoteli prazni. Nisu ni otvorili a turisti predvode rast. To je jedina sprdačina u cijeloj ovoj ZSE.

Ovo ostalo mi ima smisla.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Zato ćemo duplo više padati od njih, to budite sigurni. Meni nije jasno zašto banke rastu  a pitanje je da li će imati ikakvu dobit na kraju godine.

lojtra, 03.06.2020. u 21:16

Zato ćemo duplo više padati od njih, to budite sigurni. Meni nije jasno zašto banke rastu  a pitanje je da li će imati ikakvu dobit na kraju godine.

 

puno toga tebi nije jasno…

ni amerikancima ništa nije jasno pa rastu

ja mislim da je tu puno kuknjave ni za šta i da nije sve tako crno kako se prikazuje

najjači su mi oni iz Dubrovnika koji su prvi počeli kukati a čevapi 80kn

pogledajte cijene  bookinga u hotelima u sezoni

Gotovo sam siguran da ovi koji u Americi sad kupuju da griješe. Inače kako bi jedni zarađivali da drugi ne gube. Doći će jako jako crni petak.

lojtrek

tebi je sve već crno nekoliko godina, a ljudi zarađuju čak i na zse!

New Report

Close