Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super je ova naša burza šteta što je virus nije dokrajcio mislim da bi nam bilo svima bolje.

Fondovi preko HNB-a i trgovinom obveznicama ( danas moraju 4..5 mlrd kuna “ubit” )  spasavaju likvidnost drzave i odrzavaju kakav takav privid da je sve “ok”…Burza i trgovanje dionicama im je sada zadnja briga.

“Mali” dionicari prabacuju iz jedne u drugu…i dok je tako nema ni likvidnosti..a dok nema likvidnosti nema ni velikih pomaka

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

već par dana vlada neko čudno zatišje na burzi,uz male promete.

to će se promijeniti kada:

a) krene jači rast kojem će se onda ulagači priključivati

b) krene jači pad kod kojega će mnogi raprodavati dionice, a drugi kupovati očekujući odbijanac

koja je varijanta izglednija na ZSE neka svatko sam procijeni

@tovarish

slažem se da sada nije vrijeme za ulaz u dionice jer su sepraktički sve već poprilično odbile od dna…tko je kupio na dnu može riskirati pa ih držati, ali ulaz po ovim cijenama jest rizičan… zato također čekam novi pad/dno za dokup dionica koje me zanimaju, a do tada samo promatram….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Danas se samo ceke objava Optime za prvi kvartal…sve drugo nije bitno 🙂

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zorangutan, 29.04.2020. u 12:05

@tovarish

slažem se da sada nije vrijeme za ulaz u dionice jer su sepraktički sve već poprilično odbile od dna…tko je kupio na dnu može riskirati pa ih držati, ali ulaz po ovim cijenama jest rizičan… zato također čekam novi pad/dno za dokup dionica koje me zanimaju, a do tada samo promatram….

Vi promatrate kako drugi trguju još od pada Agrokora. Mogli bi se zaposliti kao profesionalni “dionički promatrač”!

Vani indeksi odoše žestoko iz minusa na +2%.

Sumnjaju da je izašlo cjepivo za Coronu.

Ali mi ne reagiramo, nas se to ne tiče !??

forumas., 29.04.2020. u 15:36

Vani indeksi odoše žestoko iz minusa na +2%.

Sumnjaju da je izašlo cjepivo za Coronu.

Ali mi ne reagiramo, nas se to ne tiče !??

+3% svijet.

Ali pomalo. Kaska ZSE koji dan. Nije baš da je poznata po efikasnosti i ažurnosti.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

dow +2.21%

nasdaq +3.57%

s&p 500 +2.66%

asia +2%  do 3%

dax jučer 2.89%

futersi u plusu

Crobex danas barem 2%

Bilo kako bilo. S obzirom na rast vanka , optimizam glede lijeka protiv Covida i što sutra ZSE ne radi, očekujem kako ćemo danas i mi rasti.

amarananab, 29.04.2020. u 14:44

 









zorangutan, 29.04.2020. u 12:05



 

@tovarish

slažem se da sada nije vrijeme za ulaz u dionice jer su sepraktički sve već poprilično odbile od dna…tko je kupio na dnu može riskirati pa ih držati, ali ulaz po ovim cijenama jest rizičan… zato također čekam novi pad/dno za dokup dionica koje me zanimaju, a do tada samo promatram….

 



 

Vi promatrate kako drugi trguju još od pada Agrokora. Mogli bi se zaposliti kao profesionalni “dionički promatrač”!

e moj bananko, da si u 2019. izvrtio i zaradio para kao ja, sam bi sebi govorio vi…umjesto da trguješ i zarađuješ, pametuješ po forumu nekakvim olinjalim doskočicama…znam da ti nije lako jer nižeš gubitak za gubitkom, ali to si sam kriv jer nikako da shvatiš da ulaganje nije posao za tebe….odi u farmere pa obrađuj zemlju, bolje će ti biti…

p.s. ajde ako se usudiš priznati napiši koliki ti je minus na dalekovodu koji je danas je išao po najnižoj cijeni u povijesti (ATL)!!! 👎😘

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....





fond300, 30.04.2020. u 07:34



dow +2.21%

nasdaq +3.57%

s&p 500 +2.66%

asia +2%  do 3%

dax jučer 2.89%

futersi u plusu

Crobex danas barem 2%



 

vidim upravo 0,44 % minus ……nemreš ti sa ovim fondovskim smećarima niš znati unapred ..oni uvek kontra ..

New Report

Close