Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+2%

Između 2 i 3 % su rasli jučer.

Jesu li mjere utjecale na smanjenje oboljelih od gripe?

 

https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zarazne-bolesti/gripa-u-hrvatskoj-u-sezoni-2019-2020-12-4-2020/

 

 

 

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

yieldchaser, 08.04.2020. u 14:52

 





Parica, 08.04.2020. u 14:15



 

Kako god, vecina je (skupa sa mnom) u kesu, a vecina je uvijek u krivu…tako da ocekujem sutra +2%…kupio bih ja nesto, ali mi trenutno sve ima mali potencijal rasta…

 



 

 

sad nije za kupnju. ja imam oko 40% casha. ali bit će još prilika, pogotovo idući mjesec.

 

aha, sad mi je jasno zašto navijaš RIVP na 16 kn, Adris na 300 kn i ZABA-u na 35 kn.

ti si 40 % u cashu. čekaš 5 mjesec za šoping.

samo…možda to ostane samo na čekanju..te cijene nećeš nikad vidjeti..

 

Državu baš krenulo. Izuvaju je svi redom.  Provalija sve veća.

PISMO FANTASYLANDA PLENKOVIĆU: Štetočine iz javnog sektora opasnije su od koronavirusa

amarananab, 23.04.2020. u 15:36

Državu baš krenulo. Izuvaju je svi redom.  Provalija sve veća.

PISMO FANTASYLANDA PLENKOVIĆU: Štetočine iz javnog sektora opasnije su od koronavirusa

Nemojte me, ako oni uspiju pokrenuti opet projekt i izgrade mi kompleks bazena preko ceste previše će mi narasti vrijednost nekretnine i neću više moći uživati u miru naselja usred polja. To mi je rekao i bivši direktor HPB-a kada sam ga na skupštini pitao što misli o toj tužbi… 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Invest, 23.04.2020. u 14:59

 





yieldchaser, 08.04.2020. u 14:52



 

 





Parica, 08.04.2020. u 14:15



 

 

Kako god, vecina je (skupa sa mnom) u kesu, a vecina je uvijek u krivu…tako da ocekujem sutra +2%…kupio bih ja nesto, ali mi trenutno sve ima mali potencijal rasta…

 

 



 

 

sad nije za kupnju. ja imam oko 40% casha. ali bit će još prilika, pogotovo idući mjesec.

 



 

 

aha, sad mi je jasno zašto navijaš RIVP na 16 kn, Adris na 300 kn i ZABA-u na 35 kn.

ti si 40 % u cashu. čekaš 5 mjesec za šoping.

samo…možda to ostane samo na čekanju..te cijene nećeš nikad vidjeti..

 

Pa kolega Invest, jeste to vi???

Vidim kod vas nastupio preokret u razmišljanju.

Gdje su nestale crne prognoze?

Ajde dobro, draži ste mi ovakvi, optimistični.

 

 

“Ovisnici” razocarani prometima zadnjih dana , zaigrali kolo sa tnpg..prodaj znane spekulantske pa kupi tpng..pa prodaj tnpg..pa kupi opet one koje si prodao..i tako stvaras privid trgovine i potraznje a sve se svede da sami sebi prodaju /kupuju…

Ma bolje u tako nego da se nista ne dogadja…:)

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

xdado, 23.04.2020. u 20:00

 









amarananab, 23.04.2020. u 15:36



 

Državu baš krenulo. Izuvaju je svi redom.  Provalija sve veća.

PISMO FANTASYLANDA PLENKOVIĆU: Štetočine iz javnog sektora opasnije su od koronavirusa

Država će ovdje platiti ogroman iznos penala investitoru,  a da li će onda oni nastaviti sa gradnjom to ne znam.  Ova korona kriza je u neku ruku dobro došla državnim institucijama koje su odgovorne za ove visoke penale jer je sada idealna prilika da se sva zlodjela tih institucija sakriju i uokvire kao gubitak države zbog korone a ne njihove bahatosti i nesposobnosti.

 



 

Nemojte me, ako oni uspiju pokrenuti opet projekt i izgrade mi kompleks bazena preko ceste previše će mi narasti vrijednost nekretnine i neću više moći uživati u miru naselja usred polja. To mi je rekao i bivši direktor HPB-a kada sam ga na skupštini pitao što misli o toj tužbi… 🙂

 

Crobex ce malo narastati..mozda 1-2 % i odraditi 5 od 2.

I dalje sam siguran da ce indeks ispod 1000. Ovo su prilike pametnima da se iskrcaju. Pad BDPa po meni ako uracunamo sve dogadjaje na kraju godine bit ce preko 22%. To cemo vratiti kroz iducih 7g.  Masu firmi sa ZSE kojensu bile u krizi i prije ovoga ce propasti.

salt, 26.04.2020. u 14:44

Crobex ce malo narastati..mozda 1-2 % i odraditi 5 od 2.

I dalje sam siguran da ce indeks ispod 1000. Ovo su prilike pametnima da se iskrcaju. Pad BDPa po meni ako uracunamo sve dogadjaje na kraju godine bit ce preko 22%. To cemo vratiti kroz iducih 7g.  Masu firmi sa ZSE kojensu bile u krizi i prije ovoga ce propasti.

Pretjerujete.

salt, 26.04.2020. u 14:44

I dalje sam siguran da ce indeks ispod 1000. Ovo su prilike pametnima da se iskrcaju.

ajde poštedi nas i prestani lupetati, više nisi niti zabavan…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close