Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paulie,

 

strah od stvarnosti je najstrašniji strah,

a zafrkanciju proglasiti “zloćom” je čista fobija!

 

Ugodan dan svima, a Crobi će, i s nama, i bez nas, svojim putem!

bitno da milijarder ima milijarde gotovine koje čekaju spremne za Crobija 700 bodova. on će kupovat onda, a mi ćemo očiju punih suza lizat rane. nakon toga će on ponovno imat još jedno 18 besprijekornih timinga Crobija gdje će vajkad prodavat i kupovat kad bude trebalo i oplodit svoje milijarde. mi ostali ćemo i dalje lizat rane…suznih očiju…ali on neće likovati…sve će to biti zafrkancija…naravno uz svijetu do tada nepoznate kapitalne dobiti i to baš na ZSE.

Kako god, vecina je (skupa sa mnom) u kesu, a vecina je uvijek u krivu…tako da ocekujem sutra +2%…kupio bih ja nesto, ali mi trenutno sve ima mali potencijal rasta…

Rastimo zajedno...

Milijarder, 08.04.2020. u 11:07

– 1,60%.

Evo nas na 0,9. Dakle danas oko 0.

Parica, 08.04.2020. u 14:15

Kako god, vecina je (skupa sa mnom) u kesu, a vecina je uvijek u krivu…tako da ocekujem sutra +2%…kupio bih ja nesto, ali mi trenutno sve ima mali potencijal rasta…

 

sad nije za kupnju. ja imam oko 40% casha. ali bit će još prilika, pogotovo idući mjesec.

yieldchaser, 08.04.2020. u 13:18

bitno da milijarder ima milijarde gotovine koje čekaju spremne za Crobija 700 bodova. on će kupovat onda, a mi ćemo očiju punih suza lizat rane. nakon toga će on ponovno imat još jedno 18 besprijekornih timinga Crobija gdje će vajkad prodavat i kupovat kad bude trebalo i oplodit svoje milijarde. mi ostali ćemo i dalje lizat rane…suznih očiju…ali on neće likovati…sve će to biti zafrkancija…naravno uz svijetu do tada nepoznate kapitalne dobiti i to baš na ZSE.

Riječi ti se pozlatile!

Kaže na tv da rastu samo daleko istočna tržišta. Sad im vjeruj za koronu ili bilo što.

Ne znam da li je bilo dosadnije trgovanje jučer ili danas. 😕.

yieldchaser, 08.04.2020. u 14:52

 





T




Parica, 08.04.2020. u 14:15



 

Kako god, vecina je (skupa sa mnom) u kesu, a vecina je uvijek u krivu…tako da ocekujem sutra +2%…kupio bih ja nesto, ali mi trenutno sve ima mali potencijal rasta…

 



 

 

sad nije za kupnju. ja imam oko 40% casha. ali bit će još prilika, pogotovo idući mjesec.

[quote id=”42252

Tako su neki pisali kad je bilo pri dnu, i sad žalim što  sam ih slušao jer mogao sam sada imati puno više na računu. 😕

dugo nisam bi na forumu ali gledam šta neki pišu da DDJH, strašno…, samo i dalje prodajte po ovim niskim cijenama sve otkupljujem…

lp 🙂

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/hrvatska-na-putu-duboke-recesije-bdp-pada-za-vise-od-sest-posto-snazan-rast-nezaposlenosti-raste-javni-dug-20200409

ameri umiru ali Trump daje pobjedonosne izjave i podstrek narodu i burze rastu

https://www.investing.com/indices/major-indices

Lijepa naša treba vođu i polupredsjednički sustav jer kad pogledan ko sve sjedi u saboru i daje izjave da ponoriš

sutra i u pon.burza ne rade tako da ako tko namjerava trgovati, danas imate još 7 minuta 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close