Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u plusu da, ali bitno manjem nego pri današnjem otvaranju. pratim US Indexe po više puta u toku dana. i dalje je jaka volatilnost ergo veliki plusevi i veliki minusi…

iz svega ovog možemo zaključiti da postoji itekako velik interes za dionice, svuda. ZSE je znala imat mršave dnevne promete po samo 800 tisuća kuna i manje, a gle sad.

Jeste se napalili!? ha, ha, ha!

forumas., 07.04.2020. u 20:50

I to rastu unatoč tome što je sad vrhunac korone kod njih.

Zamislimo sad tek što će biti kad krenu dobre vijesti o približavanja epidemije kraju??

A to je vrlo blizu, sljedeći tjedan u cijelom svijetu se stvari okreću.

Oni će opet u tjedan-dva biti na ATH, a mi??

Tad ce okrenut u crveno…zakon stranih burzi, uvijek naopako…

Rastimo zajedno...

Ovog trenutka su u crvenom! ha, ha, ha!

 

amarananab, 07.04.2020. u 20:52

Malo će usporiti ali dole ne ide.

ipak ide..

Gdje vidjeti na netu, koliko je Crobbex? Zse ne radi a na pbz sam na staroj verziji? Koliko je sad? Hvala!

CROBEX=1568.61

– 1,60%.

Neki “zastoj” u trgovanju.

Očito se hvata zrak za dublji zaron!

 

Većina nas bi da ide dole. Nisam se ni ja ukrcao sa svim što sam htio, ali mi se čini po malom prometu u ovom malom padu da ćemo danas završiti oko nule ili mali pomak u crveno ili zeleno.

lojtra, 08.04.2020. u 10:14

Gdje vidjeti na netu, koliko je Crobbex? Zse ne radi a na pbz sam na staroj verziji? Koliko je sad? Hvala!

https://www.teletrader.com/zse-equity-index/index/details/tts-13907841?sortField=custom&sortDirection=asc

Milijarder, 08.04.2020. u 11:35

Neki “zastoj” u trgovanju.

Očito se hvata zrak za dublji zaron!

Od vaše zloće zamaglile vam se oči, čak zamišljate i nepostojeće događaje.

New Report

Close