Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali ako i bude recesija, ne znači da će tržišta kapitala klonirat scenarij iz 2008./09. možemo samo pretpostavit. hrvatske dionice su i do korone bile razmjerno jeftine, uzevši u obzir vrijednost tih kompanija.

 

Danas usao u klub kešoljubaca…pokratio skoro sve, ostalo cca. 20% unutra…trenutno mi je sve jakooo skupo…tko voli nek izvoli…

 

Rastimo zajedno...

Parica, 06.04.2020. u 16:35

 

Danas usao u klub kešoljubaca…pokratio skoro sve, ostalo cca. 20% unutra…trenutno mi je sve jakooo skupo…tko voli nek izvoli…

Svaka čast…samo si propustio još 20%. Ide to još gore kolega..treba probiti gornji bollinger.

Uh, od 1.1.2020.g. do danas u plusu samo +28,6 %.
S obzirom da je indeks pao sa 2050 na 1581 , ja skroz zadovoljan sa svojim portfeljem. Iako mogao sam biti i preko +45% da sam pratio instinkte. Samo neke dionice jednostavno ne želim kupovati jer su mi iste firme izvan zone kupnje radi svoje nekvalitete.

Vjerovatno sutra portfelj ode na +32% jer mi je čak 60% love u ATPL. A kad se sjetim da nitko nije htio po 137kn…

 

NaBiduAsku, 06.04.2020. u 14:46

@janlana

 

ako je ovo tehnički odbijanac onda imamo još jako malo lufta za rast. Ovaj odbijanac je samo reakcija na slabljenje virusa i korekciju prevelokog pada na mnogim izdanjima, na 1620-1650 je značajniji otpor… Uskoro ćemo se zabavljati sa lošijim kvartalnim izvješćima a to znači i posve novu igru. Ovo je bilo očito, dalje ćemo vidjeti. Tko je iskoristio rast iskorostio je, tko nije, neće nikada.

I tako…raspisao se ti nama pametan…neka te..

lako je bit general nakon bitke…

 

ask/bid

nisam trader kao ti, ali neke stvari s protekom vremena postanu jasnije. nitko ne može uvijek pogoditi, ali zašto ne iskoristiti očito preveliki propad na mnogo dionica. isto kao i sada preveliki rast na nekim papirima, koji po meni još nije gotov. što će biti kasnije…. vrlo vjerovatno ozbiljniji pad.

da, i da završim. puno nas ima ovdje raznoraznih pametnjakovića. jedni se klade na daljni rast, drugi na pad… netko je napisao da smo svi u pravu. mene zanima da li ima koga da je rasprodao sve iznad 2000 bodova?

zašto to pitam? iznenađen sam što nitko od strosjedilaca to nije napisao. i oni forumaši za koje sam mislio da su natopljeni iskustvom i znanjem nisu prepoznali prijetnju a imali smo svi skupa barem mjesec dana za reakciju!! zato sam u postu prije i napisao da svi skupa ništa neznamo! pogotovo ne reakcije burze u amera na objavu nekih vijesti. to je fakat svijet za sebe gdje je lova daleko na prvom mjestu. o empatiji i humanosti jako malo govora!

Parica, 06.04.2020. u 16:35

 

Danas usao u klub kešoljubaca…pokratio skoro sve, ostalo cca. 20% unutra…trenutno mi je sve jakooo skupo…tko voli nek izvoli…

 

Otkako si to napisao, vanka su burze uduplale rast.

Sa +3.5% na +7%.

Ako njima nije skupo, ne znam zašto je tebi.

već sama inverzija krivulje prinosa na dugoročne i kratkoročne obveznice u Americi nam je trebala biti signal za barem 50% unovčenje. dobri stari Buffett je držao 80 milijardi u cashu. sad žari i pali. ovo će bit njegov posljednji tango u Omahi.

Ameri u debelom plusu sutra igra najbrži prst!

Seeker, 06.04.2020. u 21:52

 









Parica, 06.04.2020. u 16:35



 

 

Danas usao u klub kešoljubaca…pokratio skoro sve, ostalo cca. 20% unutra…trenutno mi je sve jakooo skupo…tko voli nek izvoli…

 

 



 

Otkako si to napisao, vanka su burze uduplale rast.

Sa +3.5% na +7%.

Ako njima nije skupo, ne znam zašto je tebi.

Skupo mi je jer sam prije 7 radnih dana sve mogao kupit cca. 30% jeftinije…a osim toga, nisam ni dovoljno pametan da znam kako ce karantena utjecat na poslovanje drustava pa ni neznam sto je (ne)prilika..prevelik rast, neizvjesnost i pozitivan prinos u 2020. su me potjerali u keš…

Ali FOMO je opaka stvar i mozda cu ujutro sve kupovat nazad (skuplje)…

Rastimo zajedno...






 






 

Rezultati pretraživanja




Web-rezultati



dame i gospodo nastupa

David Copperfield (illusionist) -






https://www.investing.com/indices/major-indices

dali imamo V oporavak

Oskar, 06.04.2020. u 20:03

general nakon bitke? Pa ako ti nisi u stanju nu čitato ni pamtiti kako misliš ulagati na burzi? Imaš sve evidentirano, dok ste crnjačili ja sam bio strong buy dječače.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

randopph, 06.04.2020. u 21:23

ask/bid

nisam trader kao ti, ali neke stvari s protekom vremena postanu jasnije. nitko ne može uvijek pogoditi, ali zašto ne iskoristiti očito preveliki propad na mnogo dionica. isto kao i sada preveliki rast na nekim papirima, koji po meni još nije gotov. što će biti kasnije…. vrlo vjerovatno ozbiljniji pad.

da, i da završim. puno nas ima ovdje raznoraznih pametnjakovića. jedni se klade na daljni rast, drugi na pad… netko je napisao da smo svi u pravu. mene zanima da li ima koga da je rasprodao sve iznad 2000 bodova?

zašto to pitam? iznenađen sam što nitko od strosjedilaca to nije napisao. i oni forumaši za koje sam mislio da su natopljeni iskustvom i znanjem nisu prepoznali prijetnju a imali smo svi skupa barem mjesec dana za reakciju!! zato sam u postu prije i napisao da svi skupa ništa neznamo! pogotovo ne reakcije burze u amera na objavu nekih vijesti. to je fakat svijet za sebe gdje je lova daleko na prvom mjestu. o empatiji i humanosti jako malo govora!

imaš na 25.02. na Dionice net, tema Komentari trgovanja (stranica 7) da sam 95% u kešu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close