Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Decki ovu godinu samo ronimo. Cijepivo ce doci do ljeta, a tada ce biti kasno za sve. Za Hrvatsku ce ovo biti veca kriza, nego 2008 god. Svijet ce se naravno oporaviti puno ranije.

Ne pamtim ovakav pad goriva i sirovina na svjetskom tržištu!

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Nitko nije u plusu od 148 kandidata na najportfelju mojedionice. Mislim da to nije jos nikada bilo.

@kanabis

ne bi ja rekao da samo ronimo, naravno biti će sektorski još svega ali prije da je ono najgore, neselektivna panika prošla ili je pri samom kraju i onda kiseli krastavci tj. stagnacija ako će biti kako sam ja to zamislio, oporavak ne prije 03Q

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mislim da sutra ronimo zesce. Amerika roni kao 2008. Dow je trenutno u padu skoro  13%.

Cudili smo se i 2008. kakve veze kriza vani ima sa nama. Vidim da mnogi (moguce da su neki i mladji) ne kuze povezanost i globaliziranost svjetske ekonomije.Normalno da ce to sada kao i tada i nas kaciti jos vise nego njih. Oni su se oporavili i dobrano prebacili svoje rekorde a mi smo bili u rupi i jos uvjek smo i nakon 10g.

Trenutno treba pratiti zdrastvene a ne ekonomske strucnjake a oni ne predvidjaju smanjenje krize nego upravo pogorsanje i vrhunac tek sljedi a ekonomske stete su vec sad enormne.

Bit ce tu svega ali mislim da je trenutno puno ugodnije u kesu nego gledati to rokanje prema dole sa kratkotrajnim odbicima prema gore ali kao sto sam rekao u petak to ce biti kratkog daha. Znam da svi cekaju kao zapete puske da ce se ova nocna mora ugasiti, virus nestati i sve se vratiti na stare razine ali medicinari se bas i ne slazu jel? Talijana (nasi glavni trgovacki partneri) spominju 2g ratne ekonomije, madjari slicno. Najave odgovornih ljudi po svuda su prilicno katastroficne. Bas nikoga nisam vidio da je optimistican. Skolska godina se mozda otkaze do kraja godine, Euro ce se vjerovatno otkazati, olimpijada isto. A to je sve tek za 4-6mj. Mislite da bi oni to sad otkazivali da se nadaju da ce ovo proci za koji mjesec?

Gdje na netu vidjeti cijene dionica osim na zse? Trebam k/p za  Pbz. Hvala

Nema više povratka na staro, dolaze neka nova vremena.

Kolega @Dunlop

Koliko će vrijediti taj vaš cash kada centralne banke puste bilijune i bilijune dolara i eura kako bi stimulirale ekonomiju ?

@Paulie, a koliko je vrijedio kes 2008. a koliko dionice koje sam spusio?

I još bi dodao na dunlopov post, da je danas ekonomija još puno više povezani ja i globariziranija od 2008 g

Koliki će biti u utorak zaron?

Ja predviđam cca između -5 i -7%.

A vi?

 

Ma minimum 7%.. Mislim da u narednim tjednima trend je samo peema dole i to zestoko. Index straha je na najvisoj razini u povijesti.

New Report

Close