Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sramota da je jedino HANFA od svih donijela odluku da cijeli dan tržište ne radi. Svi mogu normalno funkcionirati, ali mi ne.

Ovo zatvaranje tržišta samo stvara dodatnu paniku jer će sada navrat nanos svi pokušati izaći prije nego nekom uhljebu opet padne napamet da bi mogao zatvoriti tržište.

Ničiji kapital se ne može sačuvati umjetno.

Barem su danas futuresi vani u zelenom, tako da je Hanfa možda spasila neke od jeftine rasprodaje. Tako da danas možda dođe do stagnacije.

To je jedino dobro, ali svejedno to nisu trebali raditi.

Sve burze svijeta rade bez prekida, jedino mi cijeli dan ne??

Tragikomično!

Kako god netko gledao na novac, ako nije spreman na burzi s osmijehom gledati kako gubi i sa osmijehom gledati kako zarađuje nek se odmakne od burze. Ima i drugih načina ulaganja, manje stresnijih. Ili nek ulaže u zemljišta, nekretnine, zlato, u sebe, u bližnje.

Niti jedna druga evropska niti svjetska agencija se nije uplitala u trgovanje a i kod njih su padale burze i preko 10%. Samo u Hrvatskoj si uvijek netko uzme neko pravo koje mu po zakonu ne pripada niti ga može argumentirano objasniti ili obrazložiti. Htjeli ste demokraciju, dobili ste je, pa onda pustite nek se demokratski i živi.

Kad u ponedjeljak bude odbijanac preko 10% baš me zanima da li će i onda štititi ulagače zaustavljajući trgovanje.

Ne treba biti zavidan,pohlepan….

Evo najnoviji info….u Italiji ( Crvena zona ) nema više novih zaraženih  !!!!! Očekuju u roku dva tjedna staviti pod potpunu kontrolu coronu…

Futuresi u US cc 4-5 % plus.

Dax 3.5 % u plusu

Napravila se je dobra korekcija u US ali kod nas se ovo nije smijelo dogoditi.

Mi niti smo rasli a pali smo nemoguče….i danas smo na nekakvih 2.5 %….a trebali bi biti 10 % u plusu.

Samo to fondovi odlučuju.

Čekamo ponedeljak i dobre vijesti.

Ne znam kako je moguće da nema novih zaraženih kada je jučer u odnosu na prekjučer broj zaraženih u Italiji skočio s 12 na 15 tisuća.

Ja sam jutros kupovao razne dionice jer ovo corona ludilo i ova luda rasprodaja neće vječno trajati. Naravno da sad neće biti samo zelenilo na burzama, bit će još padova, ali spreman sam riskirati računajući da će ova naglo započela pandemija stabilizirati do kraja ovog mjeseca pa početi opadati u 4. mjesecu i završiti u 5. mjesecu, tako da bi čak i glavna sezona mogla biti dobrim dijelom spašena.

Ignore: KressoM, delux

Jučer Vam je bilo dno dna, to je bila prilika za ukrcaj da ne bi ovih “socijalista” iz HANFE!

Danas kreće već sramežljiva kupnja.

Ne da nema novo zaraženih ( Crvena zona ) ono oko Milana,Bergama…, nego je danas u Njemačkoj novih 5 pacijenata zaraženo,Japan 1, Švedska 1….a inače imaju oko 700 -2500 zaraženih….znači nije HR testiranje…

Naše dionice moraju potegnuti dobro u narednom tjednu…

Nadam se dobrim ponudama u ponedeljak za Optimu

Samo kad bi još mediji smirili stvar bilo bi dobro.

Ali oni se hrane panikom, pa ćemo vidjet koliko će još rasplamsavati stvar.

Već 30 milijuna kuna redovnog prometa. Nemojte ni sanjati da će te lako izuti ove što sada kupuju. To su Vam budući novi bogataši u HR. A marginaši, buregdžije, strašljivci i ostali slabog herca su već izuveni.

Crobex ide do 1200___1280,memojte zurit,,,

New Report

Close