Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://zse.hr/default.aspx?id=96792

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://zse.hr/default.aspx?id=96794

opet obustava

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....














Privremena obustava trgovine
Sukladno čl. 262 st.1. t.1 Pravila Burze na temelju Rješenja Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga privremeno se obustavlja trgovina na Burzi do kraja trgovinskog dana 12.03.2020.

Rješenje Hanfe bit će objavljeno naknadno.


na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://zse.hr/default.aspx?id=96794

smak sveta se nastavlja ….al kolko got vam ovo zgleda uzas ..mi smo to slično prošli 2009 ….i  nemate pojma koji će gušt bit gledat kad to krene u rikverc 🙂 …..

sreća da sam 2/3 ukeširo …..mogo i tu zadnju al ajde neka sad čeka …raketu nagore ..

hoće li to biti nova praksa da nakon  -10% crobexa obustave trgovanje do kraja dana? 🙄

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako se mene pita, MF su nas spasili u ovom padu jer kolikl vidim svi smo se ukesirali, netko vise, netko manje. Bida je uvijek bilo na svim dionicama i moglo se koliko toliko bezbolno izaci. Da nisu podmetnuli leđa bili bi jos 15% dolje i bez bida…

Navedeno potvrduje i promijend u top10 gdje se vidi da MF zestoko kupuju.

Napokon mogu reci, hvala im…

Zadovoljan sam kako plovim, a cijene su LUDILO!!!

Ponovno imam bezbroj ideja sto kupiti, sve je primamljivo…samo zasto ne kupit jos 10% (ili 20%) jeftinije, gdje je dno pitanje je sad.

Trenutno BB mi je HT i PODR…

Rastimo zajedno...

Stvarno mi nije jasno zašto zaustavljaju trgovanje?! Ajde na pola sata, ali ovako do kraja dana!?

Baš bezveze!

Pa zaustavili su jer vani ide odbijanac prije sutrasnjeg potopa.

Kod nas je taman panika bila na vrhuncu i  steta sto je blokirano jer se moglo doc do kvalitetnih dionica (HT, ERNT, ADRS, ADPL) po super cijenama…

Steta…trebao je biti dobar dan.

Sutra opet potop samo smo preskocili danasnji odbijanac…

Rastimo zajedno...

Dok vani padnu po 5% pa onda to opet skoro nadoknade, mi padnemo po 10%, ne porastemo kad oni porastu, pa onda opet padnemo 5-10% ??

Pa to je uistinu malo previše.

RH i njene institucije se opet prezentiraju kao najgluplje i najneefikasnije u EU, a vjerojatno i na prostorima cijele bivse EU.

Status Quo: Roll Over Lay Down

 

Ali moguće je i da dođe do preokreta:

 

VRHUNAC EPIDEMIJE KORONAVIRUSA U KINI JE PROŠAO: Stručnjaci procijenili do kada će trajati pandemija u svijetu

O tome se skoro ni ne piše, svi se uhvatili panike. Dakle u zemlji s više od mlrd.stanovnika 15 novozaraženih.

A Merkelica bi da bude bar 70% Nijemaca?? Da nije tužno bilo bi smiješno!

A za mjesec dana se nitko neće ni sjećati ovoga, jedino mozda turizmu bude trebalo malo više napora da se nadoknadi izgubljeno.

Zato pazite na novac i ne dajte jeftino jer je ovo jako kratkog vijeka!

New Report

Close