Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako banda rastura blu čipove !!! ccc……

pa ne može ovo stalno padati. postoji i odbijanac

Crobex u slici i rijeci…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

13 dana traje pad i indeks je potonuo preko 20% a  ukupni promet za tih 13 dana je manji od 60 mil. eura a od toga je barem 25% prodalo pa kupilo.ispada da ovu našu burzu može zatući osrednji špekulant.kada je trebalo tako malo novca da rokne dole ne će trebati ni puno više da se vrati gore.šta  bi mogao da uradi samo jedan fond kada bi htio a leže na parama.

Ako ovako nastavi zbog jedne sezone cemo kupovati hotele na 30% vrijednosti.

Hoće li Crobi ispod tisuću!?

Cash je Zakon!

 

Probili 1600.

Idemo na 1200.

Prva stanica.

Poslije i ispod 1000.

Treba sačekati jesen.

sutra se igra najbrži prst – dobitnik je   tko uspjeti prodati odmah prodati na otvaranju,taj će imati najmanji minus

proglašenje globalne pandemije uvod je u globalnu recesiju i sadašnje cijene mnogih dionica mogli bi za 2-3 mjeseca biti na pola sadašnje vrijednosti!!

budapest !

Lijepo sam Vam napisao da ne lovite krvave noževe.

Bio sam ja doživio i pad ispod 1000 Crobexa, kao i INE ispod 1,000 kn.

Ali tada sam ušao u INU all in.

 

Da ne zaboravim, prije toga sam prodao INU Mađarima na 2.800 kn.

 

Lp

 

ps. Mjesec dana bolje ništa ne dirati, a nadam se da ste svi u CASHU.

Ja sam sve prošle godine prodao.

Gotovo je,,, ovo ce bit bolno,, kataklizma🙄

Ma gotovo. Propast. Pad 95%. Dnevno.

Odmah se idemo svi bacati sa zgrada.

Kako sam po prirodi oćito suicidalan…,ako koja mezimica padne 10%, rado ću donirati novce tu…pripremio sam još 10% keša budući da sam dobra osoba pa da preko mojih leđa izlaze ljudi…

@seeker

očito si prerano krenuo u dokup pred 3 dana..jer padovi burze zbog globalne pandemije od danas će eskalirati a mnoge cijene od jučer , danas če izgledati kao sanak pusti

New Report

Close