Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega @Barbosa

U trenutku kada se uopće ne zna konačan vrhunac epidemije, u trenutku kada nisu poznati svi utjecaji na gospodarstvo, u trenutku kada imamo “situaciju” sa cijenom nafte, u trenutku kada su generalno cijene dionica bile realno prenapuhane, u trenutku kada se spekulira sa mutiranjem COVID-19, u trenutku kada se pojavila sveopća histerija i panika, ja osobno ne bi ništa preporučio osim CASH-a.

ovo će potrajati, te neće biti uopće bezazleno.

Osobno sam mislio da će ovo biti prolazno, ali ne.. Ovo je ozbiljnije nego se mislilo.

A jednom kad krene, od prenapuhanog do pre izgladnjelog indeksa..

Osobno sam imao ogroman portfelj, izašao sa 80 % portfelja, srećom, jer već sad imam oportunitetni dobitak.

A kraj nije ni blizu..

kol. Invest , ma naravno da je ozbiljno i da će potrajati neko vrijeme ali nismo baš toliko nesposobni da se 2020. ne bi izborili protiv jedne ozbiljne ali ipak  ne toliko agresivne viroze a ako kuliminira kako kažeš, onda ti niti keš neće vrijediti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Panika kao panika.

Uvijek isto.

Ako nemate keša koji vam neće trebati par mjeseci-godinu/dvije.. bolje ne ulaiti. smo ćete izgubiti novce.

Ja danas ušao sa 10% keša. Čekam da vidim kako će se dalje stvari odvijati.

FED će biti primoran sniziti opet kamate ovih dana jer je prinos na 10-o godišnje obveznice rekordno nizak. Blagi oporavak vanka nakon otvaranja US tržišta.

Ali daleko od toga da bi sada trebalo uletiti sa svime što imate.

Keš je kralj. Ali daleko od toga da sam zabrinut kao neki paničari ovdje.

Seeker

Situacija će se stabilizirati i tržište će se oporaviti. Ali kada, ovo će trajati jako dugo.

Pad nije ni blizu kraja. Pogledajte futurese za sutra.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cijela-italija-stavljena-u-karantenu-smije-se-samo-na-posao-i-kod-lijecnika/2163568.aspx

Što nas čeka sutra ?😰

pozitivna tehnička korekcija i onda stagnacija dok ne vidimo gdje smo, kol. Ledica

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Danas možda opet blokada (ali sada zbog prevelikog rasta Crobexa) 🙂 !!

Odbijanac na startu je toliko malen nakon zadnja dva trgovinska dana da očekujem do kraja dana odlazak opet u minus.

Klasika.

@invest

Ma bit će plus danas jer jučerašnjih -10% neminovno vuče na odbijanac. Međutim, vidjet ćemo što će sutra biti jer ako se nastave loše vijesti iz EU o širenju corona virusa jasno je da će tržišta opet jako potonuti.

Ja zato danas samo pratim, kupovao sam jučer pa ću vjerojatno dio jučer kupljenoga danas prodati i čekati novi pad.

Ignore: KressoM, delux

moram ovdje napisati jer mi više ne otvara niti “redizajn portala” !!! – onaj tko je ovo radio je totalno, ali totalno nesposoban!!! zahtjevi za prijateljstvo jučer su se mogi otvarati, danas izbaci poruku bad gateway!!! istu poruku dobijem kad pokušam otvoriti temu RIVP!!!!

pa pobogu otkažite tim nesposobnjakovićima koji vam ovo rade i dajte konačno nekome tko zna da odradi posao kako spada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plus crobexa se topi, izgleda da sljedi novi zaron

budapest !

Zaron je garantiran.

Pitanje samo koliko duboko.

New Report

Close