Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koga će pitati za nastavak trgovanja ? i razlozima za pad ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Put do cjepiva je dalek.. Minimum 9-12 mjseci.

Ako turizam rokne, a roknut će, povlači sve sa sobom.

I banke, i industriju i prehrambeni sektor, i energiju.

Pa valjda je jasno da je apsolutno sve povezano.

Ovdjj je situacija bježi još dok je vrijeme.

Uh, zamalo. Na nekoliko dionica nalozi su mi došli vrlo blizu za kupnju. I sad -10% i blokada. Zaboravio sam da bi se to moglo dogoditi. FTSE trenutno solidno raste u zadnjih pola sata. Eh, sad, jel mi bolje da sam propustio kupnju ili ne…

 

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

E pa sjajna prilika za kupnju.

Proci ce i ovo, mislim da je pretjerana reakcija pogotovo za prehrambene kompanije, razumijem pad turista, ali mi je nelogican ovoliki pad prehrambene industrije.

 

Pogodit ce i prehrambenu industriju ako dode recesija, ali u puno manjem opsegu.

 

Nadam se jos nize,

Sad će to fondovi sve pokupiti dok plašljivci nude ovako jeftino.

kol.Invest , neću se složiti s tobom

u regularim uvjetima možda razvoj cjepiva i traje koliko si naveo ali sada su svi resursi usmjerani da se viroza suzbije i očekujem da će cjepivo biti dostupno pa ćak i za mjesec dana

turizam će imati značajan pad ali to je trendovski, oporavak možda ćak i na jesen a najkasnije pred kraj godine

istina da je sve povezano ali opet nije toliko katastrofalno jer para nikada više nije bilo niti programa poticaja i pomoći a banke, bar u hr, su toliko dobro regulirane i pokrivene osiguranjima i  toliko malo orjentirane na privredu da eventualnih štete  ne bi trebalo biti ili će pak biti minimalne…

 

 

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Još jedno novo iskustvo. Ma vrijedi to i novca i ovoga pada. Uglavnom, praznik za oči, neponovljivo! Čuvajte pare, trebat će Vam za stare dane!
















Obavijest o nastavku trgovine dionicama
Trgovina dionicama se nastavlja dana 09.03.2020. u 15:25 sati, od 15:25 do 15:40 sati u modalitetu predotvaranja, a nakon čega sukladno vremenu odvijanja pojedinih faza, ovisno o modalitetu trgovine u kojem se trguje dionicama.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Ne pamtim ni da je 2008 godine kada je sve bilo napuhano poput balončine bilo ovakvog dnevnog pada.

Kao što sam najavio 1.700 points.

Gdje je g. Serislav da nam ponovno objasni kako Crobex ide preko 2.500 i treba kupovati dijonice?

I ne pušim fore da koronu virus nitko nije predvidio.

Da ni je virus, bio bi meteor, ili bi se Marsovci spustili na Mjesec.

 

Bilo kakav razlog za pad dionica, koji su uvalili naivčinama na TOP cijenama je dobrodošao.

 

Pamet u glavu i ne kupujte padajuće noževe.

 

Ako preživimo Coronu virus preporučam kupnju.

 

Pa čak i na ZSE.

 

Lp

Jedino je LKRI imuna koronu. 😛

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

a i badel, +19,79

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close