Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato DAX uvjerljivo juri u zeleno. Na +1,34 %  trenutno.

Nikkei je završio dan sa +0.95 %.

 

A u nas nema trgovanja  🙂

heranania, 01.03.2020. u 22:46

RIVP Vam trenutno vrijedi 33 kune dionica, s tim da je nedavno pala cijena, i trguje se na burzi.

BETA se može prodati preko HITA-OTC, kupovni nalog stoji po 45 kuna komad.

SNHO je greška tko god je radio popis jer se ona raspala na ove sve ostale osim RIVP

DELT,GAMA,PCTS,LULG,SNHA su se pretprošle i prošle godine spajali i budući da je premala količina trebala je biti isplata. Za njih je najbolje doći sa papirima na SKDD i pitati što je bilo sa novcima, možda su već isplaćeni ocu, ako nije imao ispravne podatke u SKDD trebalo bi se dogovoriti da Vama isplate, to bi trebalo biti 20-30000 kuna čini mi se.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@invest

kod DAX-a je to tehnički odbijanac od skromnih +1% nakon što je u petak pao skoro -4%…a prethodnih 7 dana padao je svaki dan za redom, ukupno u tih 7 dana preko -14%!

A što je sa DJIA koji je trenutno na plus 4.45?

Bit će zanimljivo sutra.

Dow najveći rast od 2009 godine: 5.1%

mogu ameri rasti kad je kod njih tek par slucaja, ali u EU virus postaje sve veci problem! u italiji je vec vise od 50 mrtvih

https://www.vecernji.hr/vijesti/potvrden-i-osmi-slucaj-koronavirusa-u-hrvatskoj-1382792

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

kodi, 02.03.2020. u 10:04
@invest

Slazem se tetke.

ne sutra Ameri padaju pa cemo i mi za njima

xdado, 02.03.2020. u 09:54

Hvala na savjetu i informacijama 👍

velikih rast crobexa od +1,8%, ali na jako malom prometu od cca 5 milijuna kuna. kad je padalo zadnjih 7 dana, prometi su bili i po 50 milijuna kuna

Fondovi nesto presloze sa HT..ATG..ER..a mali su “na okidacu” kod OPT (kupit ili prodat ) i sve su svemu dovodi do “mrtvila”… ili ” zatisja pred buru” 🙂

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

topi se plus na crobexu…danas kroz dan bio je i preko +2%, sad je na samo 0,9%

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close