Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će virus brzo nestati i da će se sve vratiti na staro.

Bit će neke štete za gospodarstvo, ali opet ne u ovakvim razmjerima kako se čini na padu cijene dionica. Znanstvenici upozoravaju da će nestati s pojavom toplijeg vremena. Ali panika se proširila po svijetu i naravno da se to odrazilo i na cijenu dionica.

bwana, 28.02.2020. u 13:13
Mislim da će virus brzo nestati i da će se sve vratiti na staro.

Bit će neke štete za gospodarstvo, ali opet ne u ovakvim razmjerima kako se čini na padu cijene dionica. Znanstvenici upozoravaju da će nestati s pojavom toplijeg vremena. Ali panika se proširila po svijetu i naravno da se to odrazilo i na cijenu dionica.

ovo žestoko medijsko paničarenje je napravljeno planski jer su tržišta bila pregrijana nakon duuugog rasta pa sad mediji ovo maksimalno eksploatiraju (što po narudžbi, što zbog klikova i čitanosti). kad se ulagači iz sjene natrpaju dionicama na dnu kreut će nagli oporavak usprkos tome što će virus i dalje biti aktivan.

kad malo bolje pogledate vidi se da dionice na ZSE ne padaju ni pola padova vani, a razlog za to je što naše tržište nije tako bolesno napuhano kao vanjske burze jer je jako skromno naraslo zadnjih 10 godina za razliku od npr njemačke gdje je dax od dna narastao više od +100%

Kolega kodiaq

 

Dow Jones je od najviše razine pao 9.8 %, CROBEX 8,6 %, DAX 13,7 %.

Nije baš toliko velika razlika.

http://promise.hr/obmanjuju-vas-corona-je-tek-neopasna-gripi-slicna-bolest-kakva-se-javlja-stalno-cilj-je-zarada-od-cjepiva/

http://promise.hr/corona-iz-nicega-su-doveli-svijet-do-ludila-sumnjam-da-ce-me-itko-demantirati-ispali-bi-smijesni/?fbclid=IwAR2pkWmlft3Ir3_U2UphYlMw_DIZwZCggJKEDTTi9FjBcIEc9gNiH28fGE4

E sad za sve one koji ismijavaju katastrofičare zadnjih dvije godine.

 

Prvo se pojavio virus koji bi trebao smanjiti ljudsku populaciju, nakon toga smo imali redizajn FORUMA, a prije dva dana došao je i meteor.

 

Što je dalje na redu.  Skakavci?

 

I što to kupujete dionicama? Budućnost?

 

Koju budućnost?

Pozdrav svima,pratim vas već duže pa bi trebala savjet ako se netko razumije.
Odmah se ispričavam na dužem postu 🙂
Ovako,otac mi je prije mjesec dana naslijedio od pokojne tete koja je umrla prije 15 godina  (nikad se nije do sada rješavala ostavinska rasprava jer nije imala direktnih naslijednika) prognaničke dionice koje je ona dobila nakon Domovinskog rata.Paket se sastoji od:
A)    104 DIONICE BETA-R-A,  BETA-I SNH BETA D.D.
B)      104 DIONICE DELT-R-A, DELT-I SNH DELTA D.D.
C)     104 DIONICE GAMA-R-A, GAMA-I SNH GAMA D.D.
D)    104 DIONICE LULG-R-A, LULG-I SNH  LUX ULAGANJA D.D.
E)     104 DIONICE PCTS-R-A, PCTS-I SN PECTINATUS D.D.
F)      1.249 DIONICA RIVP-R-A, RIVP-I VALAMAR RIVIERA D.D.
G)    104 DIONICE SNHA-R-A, SNHA-I SNH ALFA D.D.
H)    104 DIONICE SNHO-R-A, SNHO-I SN HOLDING D. D.
Trenutno smo u izdavanju pina na očevo ime.
Zna li netko kolika bi bila vrijednost dionica ako su društva uopće aktivna ,i je li bilo svih ovih godina uopće isplata dividende i što s tim ako je žena davno preminula?Bilo kakav savjet će nam dobro doći.Hvala!!!!

https://abcportal.info/novosti/abc-plus/kina-je-zaobisla-i-nasamarila-sve-zaradili-vise-od-20-milijardi-dolara-u-nekoliko

:))))))..i to kad cijeli svijet zazeleni..kako to im se sustav ne srusi kad su svi u crvenom !?!?

 













Privremena obustava trgovanja
Trgovanje na Zagrebačkoj burzi privremeno je obustavljeno zbog poteškoća na strani pružatelja usluga trgovinskog sustava.

Intenzivno se radi na izoliranju i rješavanju problema, vodeći računa o interesu i zaštiti ulagatelja. Zagrebačka burza pravodobno će izvijestiti o nastavku trgovanja.


 

https://zse.hr/default.aspx?id=95597

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

hakiralo ih?? 😁😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

… ili  je ova ista firma koji je radila redizajn foruma ovdje, jutros krenula raditi redizajn stranica ZSE? 😂🤣😂😆

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Krš i lom..

Kakav cirkus majko moja.

New Report

Close