Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Reklo bi se nekad da su fond manageri na skijanju.

kad već ne daju pare u dionice, baš me zanima koliko će kupci dati za ovo? ….lokacija je bomba, a rovinj je rovinj…
https://www.jutarnji.hr/Promo/specijalno-prodaja-nekretnina-u-centru-rovinja-uz-more/9886546/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Evo nas na točci preokreta, Drukex nula, Hysterix nula, iako vani crveni i napada korona virus. Katastrofičari šute, histrioničari šute iako je “CROBEX nisko a svi su išli ap”.
Dijonice oko kojih su se lomila koplja su se jednostavno smrzle ( PTKM; DLKV, HPB, OPTE, KRAS)
Kako me se briše ako po svojim parametrima objavljem prognoze, biti ću kratak; korekcija na malim prometima….

my,

Evo nas na točci preokreta, Drukex nula, Hysterix nula, iako vani crveni i napada korona virus. Katastrofičari šute, histrioničari šute iako je "CROBEX nisko a svi su išli ap".
Dijonice oko kojih su se lomila koplja su se jednostavno smrzle ( PTKM; DLKV, HPB, OPTE, KRAS)
Kako me se briše ako po svojim parametrima objavljem prognoze, biti ću kratak; korekcija na malim prometima….

hibernacija do proljeća…pa malo akcije pred ljeto i onda opet ljetna hibernacija…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ima li tko podatke za Warran Buffet index za Hrvatsku, tržišna kapitalizacija dionica/ bpd
Kako doći do podatka od tržištnoj kapitalizaciji dionica ili bar ovih što su u CROBEX-u, jeli se tko sa time bavio?

Tuku naši, al tuku i partizani. 🙂 na RIVP-u

Pozdrav, imam jedno pitanje vezano na porez i prirez:
Ako se prodaju dionice koje imaš manje od 2 god i npr. zaradiš na njima 10.000 kn
U istoj godine si prodao i dionice koje imaš npr 3-5 god i na njima si izgubio 10.000 kn
Da li treba platiti porez i prirez na 10.000 kn ili se uzima u obzir i gubitak makar je
prošlo više od 2 god od kupnje, pa je zarada 0 ?
Unaprijed hvala na odgovoru.

Prema ovoj uputi kapitalni gubitak se može odbiti samo ako je ostvaren unutar dvije godine


Pozdrav, imam jedno pitanje vezano na porez i prirez:
Ako se prodaju dionice koje imaš manje od 2 god i npr. zaradiš na njima 10.000 kn
U istoj godine si prodao i dionice koje imaš npr 3-5 god i na njima si izgubio 10.000 kn
Da li treba platiti porez i prirez na 10.000 kn ili se uzima u obzir i gubitak makar je
prošlo više od 2 god od kupnje, pa je zarada 0 ?
Unaprijed hvala na odgovoru.

Samo 2 godine..


Pozdrav, imam jedno pitanje vezano na porez i prirez:
Ako se prodaju dionice koje imaš manje od 2 god i npr. zaradiš na njima 10.000 kn
U istoj godine si prodao i dionice koje imaš npr 3-5 god i na njima si izgubio 10.000 kn
Da li treba platiti porez i prirez na 10.000 kn ili se uzima u obzir i gubitak makar je
prošlo više od 2 god od kupnje, pa je zarada 0 ?
Unaprijed hvala na odgovoru.

Isto vremensko razdoblje vrijedi i za dobit i gubitak. Dakle, placas porez.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

https://www.fortrade.com/minilps/hr/kako-trgovati-cijenom-dionica/?tag=ebook&tag1=index@stocks24120

ja sam odlučio ove godine biti grbav pa da vidimo što će biti

New Report

Close