Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad je skdd promjenila izgled stranice? nisam otvarao možda 3mj.

who dares, wins


pa kaj ne vidite u mobilnom / internet bankarstvu…

Pa nemam to čovječe, Imam samo Investor. A i to bezveze plaćam a ne upotrebljavam.

pa ako imate za dionice mislim da nije mjesecno neka stavka – u mom slucaju 12kn / mjesecnu u PBZu za internet i mobilno bankaratvo. cak postoji i popust 10-30% ovisno koje sve usluge u PBZU koristite ( stednja, stambena stednja, mobilno i internet bankaratvo, krediti, charge kartice, kreditne kartice, investicijski fondovi, tekuci i ziro racuni )

E moj lojtra. Možeš još i zadnju kunu dati kao prilog http://www.poslovni.hr/hrvatska/pokrenuta-humanitarna-akcija-pomozimo-todoricevima-prikupljat-ce-se-sredstva-za-obitelj-361571?fbclid=IwAR3qGIVxWXQ_vEXispgtttXb4Yk15vCoBVaQiUkhIBMUVGaot9FMBM9rjrk

Grobex grebe ka 2050 bodova

Kolege da li je netko slučajno radio analizu koliko se novih sredstava uplatilo u fondove u 2019. god? Radio sam analizu i moram priznati skroz se iznenadio sa iznosom. Veći dio fondova ima rast imovine isključivo vezan sa porastom cijene, ne i priljevom novih sredstava.

Mala anketa: koliko novih sredstava se uplatilo u dioničke i mješovite fondove u 2019?

Sve je to slabo
4 ,4 milijuna kn prometa…skoro 3 HT.
Kraš, Rivijera i to je to.


Kolege da li je netko slučajno radio analizu koliko se novih sredstava uplatilo u fondove u 2019. god? Radio sam analizu i moram priznati skroz se iznenadio sa iznosom. Veći dio fondova ima rast imovine isključivo vezan sa porastom cijene, ne i priljevom novih sredstava.

Mala anketa: koliko novih sredstava se uplatilo u dioničke i mješovite fondove u 2019?

S obzirom da je štednja građana u bankama nadomak 300 milijardi kuna, (s kamatom oko nule) i još se uvečava, očito je da se nije baš ulagalo u fondove. A evidentno je da fondovi ostvaruju prinose što je dostupno za vidjeti svakome sa zrnom soli u glavi. Što znači da su hrvatski građani …?

kakvi fondovi, kakve dionice… Hrvati višak novaca stavljaju u beton

Najbrže se prodaju kvalitetni stanovi skuplji od 3000 eura po kvadratu, za svaki postoji lista čekanja

VMDov stan na heinzlovoj ce biti velicini od 50m2 navise a kvadrat 2500eur najmanje. dakle min 125 000 eur. jos ako se kupuje garaza.. min 135 000 eur.. svaka cast nekome tko ima te nove viska…. a prosjecan hrvat u banci ima valjda 50 000 kn .. dakle 7000 eur..)..


kakvi fondovi, kakve dionice… Hrvati višak novaca stavljaju u beton

Najbrže se prodaju kvalitetni stanovi skuplji od 3000 eura po kvadratu, za svaki postoji lista čekanja

i opijate 😆
https://www.24sata.hr/news/uhicen-hrvat-svercali-kokain-vrijedan-100-milijuna-eura-670507

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

netko je danas komentirao da bi ovaj oporavak brodarskih vozarina mogao potaknuti rasprodaju HPB-a (kojeg budi rečeno drmaju loše vijesti) te prebacivanje dijela tog kapitala nazad u Atpl..sad je npr. netko iskipao 265 komada po bidu HPB-a pa ćemo vidjeti kuda će ta lova

New Report

Close