Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

baš mi je drago kolega havi2 što si ovo dao pa nek ljudi vide, itekako se moglo zaraditi. A iz priloženog se vidi da se posprdno odnosi prema nama koji većinom ne trgujemo fondovskim smećem a upravo je to fondovsko smeće najmanje raslo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

svako s imalo mozga u glavi mogao je ove godine dici bar +30% na zse, a tko ima malo iskustva i pameti daleko vise od toga

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Na NYSE dnevni prometi se mjere u desecima milijardi dolara.

https://www.quora.com/What-is-the-daily-NYSE-trading-value

Znači da ima dana kad se postignu i stotine milijardi.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

@kupoprodaj
Pogledaj dnevni promet na Apple da se smrzneš u santu leda.

@havi
Dobro si to izvukao majstore i to je činjenica.
Naša burza je možda sr.anje, ali je bilo rasta.
Moglo se zaraditi opako i zaradilo se, hehehe… i još će se zaraditi nagodinu možda i opakije, hehehe…

tko nije zaradio na burzi ove godine ostaje mu lupanje minusa na poslovnom forumu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Svi veliki ulagači na ZSE.

Dajte molim Vas izbacite malo duže razdoblje.
Pet godina, 10 godina i 20 godina.

Pa da vidimo koliko se ro moglo zaraditi na ZSE.

A ne samo ova zadnja godina gdje Vam uvaljuju dionice po največim cijenama.

A usporedba ove naše burze i one vani je smiješna.

Ovo nije burza.

Dok god se tolerira kr.iminal, korupcija i lo.povluk na ovoj našoj burzi ulagača neće biti.

A kako se najviše zaradilo u stečajnim i predstečajnim firmama to samo po sebi kazuje koliko je ova burza sigurna.

Mislim jesu predblagdanski dani ali ovdje neki vjeruju u djeda mraza, svetog nikolu ili malog isuseka.

Nitko Vas neće darovati.

Osim bezvrijednim papirićima.

Lp

Havi… u globalu to je pušing, šta mi vrijedi šta mi je Optima odradila 350%.. kad je sve ostalo li-la šta se tiče rasta, likvidnosti i prometa ….
ok neke imaju likvidnost, ali je većina koma,, spominješ HHLD kao +70%,,, aaaa daj, to je zalosno šta se i izlistava na ovoj kvazi burzi,,,, godišnjeg prometa po njoj je bilo manje nego u pekari jedan dan,

da bilo tko želi ući/izaći u većinu pozicija sa 50-100k eura, napravio bi rusvaj po većini… a i svi mi da želimo unovčiti ovu dobru 2019. kad bi krenio, više ti nebi bila dobra sigurno po koliko bi prodao, osim ako nema samo par milja kn po poziciji,,, tako da možeš samo gledati virtualno koliko je naraslo ili nije

Zez, ne zezaj. Bas je super bila ova godina.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Svi veliki ulagači na ZSE.

Dajte molim Vas izbacite malo duže razdoblje.
Pet godina, 10 godina i 20 godina.

Pa da vidimo koliko se ro moglo zaraditi na ZSE.

Lp

2016. ako se dobro sjećam 82%, 2017. 64% ili tako neš, 2018. 0% i ova godina će biti oko 115%

sve čemer i jad.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Godina je bila dobra, Optima, kras fina zarada. Bilo je i pushinga, LRH pojela svu zaradu sa optime. ATPL koja je krenula odlično nazalost okrenula u minus nedavno, no kako nidam prodao tako nisam ni izgubio. Sve u svemu, ovo je bila godina prilika na zse, ljudi sa konjskim živci a mogli su brutalno zaraditi na Optimi i krasu, kako su mene zmije grizle ja sve rjesavam na 10ak posto zarade tako da je takav način investiranja razlog što sam nam kraju slabo prosao u godini u kojoj su se mogli milijoni uzeti….

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/spremni-smo-za-izlazak-na-burzu-konzum-ako-bude-realno-ukljucit-cemo-se-u-preuzimanje/9779848/

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


tko nije zaradio na burzi ove godine ostaje mu lupanje minusa na poslovnom forumu.

slažem se ova godina je stvarno bila berba iako vjerujem da je moglo puno bolje da se malo više riskiralo
ako ćemo iskreno barem moj slučaj ja sam tek ove godine pokrpio gubitke iz prethodne dvije tako da je pitanje svih pitanja koliko sam u plusu osim što ću uhljebima pokloniti koju tisuću kroz porez na kapitalnu
al neka bolje da se para vrte nego da se banke s njom igraju

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close