Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bwahahaha, 67.000 kn prometa u prvih sat vremena. Koji jad i bijeda…

To je to ljudi za ovu godinu.

Mozemo zapakirati ovu godinu u sjecanje i staviti masnicu gore. Bila je stvarno dobra. Odlicno se zaradilo.

Slijedeca pocinje prodajom Optime, mozda dozivimo neki IPO (posta?), uglavnom, nece biti dosadno…

a ljudi moji sto trgujete ovdje ako vam je sve jad i bijeda ?


a ljudi moji sto trgujete ovdje ako vam je sve jad i bijeda ?

ti vidiš da netko trguje na ZSE?

ništa najbolje da si polako krenemo čestitati nadolazeće blagdane da podijelimo iskustava s prijavom poreza na kapitalnu dobit, prijaviti ili ne? znači ove lakše teme

mi smo ipak zemlja slučaj

trebalo bi potrazit podatak koliko su kladare imale prometa na današnji dan, mislim da šiju burzu na veliko, toliko o financijskoj pismenosti građana.


trebalo bi potrazit podatak koliko su kladare imale prometa na današnji dan, mislim da šiju burzu na veliko, toliko o financijskoj pismenosti građana.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Kockarnice-i-kladionice-povecale-prihode-za-300-posto.-U-godinu-dana-Hrvati-im-ostavili-2-7-milijardi-kuna

Znaci redovnih 8 mil kn dnevno. U prosjeku.
Jace nego ZSE.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

@kupoprodaj
Uzmi u obzir da su to podaci od prije 2 godine i da tu nije uračunat promet inozemnih on-line kladionica gdje su naši kockari-kladioničari ostavili bar još toliko.

Ignore: KressoM, delux



@kupoprodaj

Uzmi u obzir da su to podaci od prije 2 godine i da tu nije uračunat promet inozemnih on-line kladionica gdje su naši kockari-kladioničari ostavili bar još toliko.

Eto. Jos bolje.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Otvaranje i prođe više od 10 minuta do prve transakcije i to perjanicom ZSE-a Đurom. 🙂
Jel to nešto u kvaru na ZSE-u?

Zse je nepopravljivo pokvaren…..

Pitajte “u čemu je sada problem” one koji su govorili da će biti sve super na ZSE nakon što se toksični Todex makne s burze.


Pitajte “u čemu je sada problem” one koji su govorili da će biti sve super na ZSE nakon što se toksični Todex makne s burze.

pa i je super, 2019. je bila odlična i fantastična!!!!
optima je npr. narasla preko 200%, KRAS oko 150%, a masa drugih dionica +20, +30, +50% i tko nije ove godine natrpao džepove, neka se ostavi ulaganja na burzi

druga stvar je što ti i ostali iz ex todeksa živite u prošlosti i svom iracionalnom svijetu inata pa ne znate ili ne želite zbog toga iskoristiti prilike koje se svako toliko otvore.
svi mi izgubili smo nešto na agrokorkama (ledo, belje, jmnc, zvzd….), bilo direktno bilo indirektno kad su povukle cijelo tržiste jako dolje, ali 90% nas je nastavilo život i ulaganja, a vas 10% i dalje samo naričete nad svojom sudbinom, sipate žuč po forumima zbog apstraktnog borga te želite krah cijele burze tako da svi osjete vaš “pravednički” gnjev i gubitak i da vide kako je bilo vama.

vas radi,ne radi nas ostalih, nego samo radi vas, želim vam da u 2020. konačno uspijete napraviti mentalni odmak od todeksa i da to prepustite isključivo sferi pravosuđa umjesto vođenja nekog iracionalnog osobnog rata s burzom i ostalim ulagačima ovdje po forumima.

sretna 2020. svima i neka nam bude uspješna barem kao 2019. !

New Report

Close