Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne ljetuje ona u Vodicama, kaj je briga

boli ju kifla
pos’o je dobar a para laka

stvarno će nam dionice takvog tipa puno puno nedostajati u budućnosti. ima mnogo likvidnijih i kvalitetnijih izdanja koje se maknulo za kojima bi mogli žaliti. i što sada!!??

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/zagrebacka-burza-stekla-udio-u-makedonskoj-burzi-129474

koliko je tickera ostalo na ZSE morati će se spajati regionalne burze… za jedno 20 godina. To brzo prođe.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/zagrebacka-burza-stekla-udio-u-makedonskoj-burzi-129474

e dobro je, možda ćemo sada moći nabaviti paprike za ajvar preko ZSE

haha 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sve je to jad i bijeda.
Sjecam se jednog davnog clanka na Seebiz-u, oko toga kako je slabo stanje na beogradskoj berzi itd., citiram po sjecanju: “Berza zahteva ciste racune, a to nikome ne odgovara”.
U tome je bit svega.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

otvaranje 0 kuna LOL

mi smo ipak zemlja slučaj

zaštekala mi vidjelica od silnih transakcija na otvaranju.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

tko ima petlje da potegne prvi?

mi smo ipak zemlja slučaj

da kupim jednu dijonicu Magme, sve se mislim…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close