Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko sad u hr kupuje dionice nije normalan, bolje spalite novce. Ako Kolakušić pobijedi, onda da. Samo onda će funkcionirati pravni sustav.

Ja osobno mislim da slijedi 1 gigantski pad. Cak nam je indeks jaci bego talijanski.
Rast je gotov…slijedi padanje.

braveheart
Jednom ćete biti u pravu. Jednog dana sigurno.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

iznad 2000 bodova smo, ADPL raste, a kad ADPL raste znači da bi rast burze mogao nastaviti. Promatrajmo… meni je svejedno ali iznenađuje ovih stabilnih 2000 bodova zadnjih tjedana…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Adpl je zatvorila ogroman gap na 190 i sad cemo promatrati razvoj situacije…na Rivp je takoder situacija pred preokretom..vise mi je izgledan scenarij za up al Trumpolin manija se priblizava 15.12…Ili santa claus rally ili …


iznad 2000 bodova smo, ADPL raste, a kad ADPL raste znači da bi rast burze mogao nastaviti. Promatrajmo… meni je svejedno ali iznenađuje ovih stabilnih 2000 bodova zadnjih tjedana…

stabilnost na ZSE ti je u rangu procvjetale glavice maslačka

Fondovi odrzavaju ono sta im treba.
https://hrportfolio.hr/?t=dionicki-fondovi
Zadrzi li se do kraja godine prosjecan prinos na 10-20% “narod” se lako navuce da opet pocne ulagat u njih. Kad na kavi cuju kako netko zaradjuje 10/20 % na ulozeno brzo se ljudi polakome…
Za ovu godinu nebi trebalo biti nezadovoljnih.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



iznad 2000 bodova smo, ADPL raste, a kad ADPL raste znači da bi rast burze mogao nastaviti. Promatrajmo… meni je svejedno ali iznenađuje ovih stabilnih 2000 bodova zadnjih tjedana…

stabilnost na ZSE ti je u rangu procvjetale glavice maslačka
[/quote]definitivno 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

stabilnost je takva da nakon jako dobrog ali ipak prisilnog izlaska iz atln bar dva mjeseca držim određenu količinu keša što je za mene skroz čudno. gdje god se okrenem liči mi na minsko polje. proučim jednu pa mi sumnjiva, druga još gora, treće imam ne smijem više. srećom pa viro nisam dugo ni gledao. tu se je vidjelo iz aviona da nebu dobro.

who dares, wins

totalka mrtvilo na burzi
mislim daće cijeli mjesec biti ovakav,korak gore, korak dole..pa dolaze zimski praznici, skijanje i tako to..neki znak života mogao bi biti tek krajem siječnja

12 prijatelja online… dobro da sam povukao pola sredstava sa burze… tu sam samo još zbog OPTE.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Od utorka 10.12.2019. pa na dalje trgovanje se odvija:

Trgovanje za likvidne dionice:

Dražba otvaranja je od 9:00 – 9:30 h, u tom periodu možete otvoriti naloge (izvršenje naloga počinje od 9:30 h)

Trgovanje počinje od 9:30 – 16:00 h, u tom vremenu možete zadavati naloge ali vam se mogu izvršiti nalozi,

S time da unutardnevna dražba (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 12:00 – 12:10 h

te dražba zatvaranja (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 15:55 – 16:00 h, nalozi se izvršavaju u 16 h s varijabilnim završetkom

Trgovanje za niskolikvidne dionice:

Dražba otvaranja je od 9:00 – 11:00 h, u tom periodu možete otvoriti naloge (izvršenje naloga počinje od 11:00 h)

Trgovanje počinje od 11:00 – 12:00 h, u tom vremenu možete zadavati naloge ali vam se mogu izvršiti nalozi,

Unutardnevna dražba (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 12:00 – 14:00 h

Trgovanje počinje od 14:00 – 15:00 h, u tom vremenu možete zadavati naloge ali vam se mogu izvršiti nalozi,

Dražba zatvaranja (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 15:00 – 16:00 h, nalozi se izvršavaju u 16 h s varijabilnim završetkom

kakfw je ovo novo shhhhhhhhhhhranje

ima li tu išta donbra

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Od utorka 10.12.2019. pa na dalje trgovanje se odvija:

Trgovanje za likvidne dionice:

Dražba otvaranja je od 9:00 – 9:30 h, u tom periodu možete otvoriti naloge (izvršenje naloga počinje od 9:30 h)

Trgovanje počinje od 9:30 – 16:00 h, u tom vremenu možete zadavati naloge ali vam se mogu izvršiti nalozi,

S time da unutardnevna dražba (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 12:00 – 12:10 h

te dražba zatvaranja (kada se mogu zadati nalozi a ne mogu biti izvršeni) traje od 15:55 – 16:00 h, nalozi se izvršavaju u 16 h s varijabilnim završetkom

a u čemu je tu razlika u odnosu na sadašnju situaciju?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close