Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moja mama penzionerka je dala 60 tisuća kuna za ulaganja.
Prvo u HT, a sad u ADPL.
Nekakva dividenda i malo si gleda kaj se zbiva.
Bar joj nije dosadno.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

možemo li Crobi namjestiti na 1999,99 ovo na 1999,64 mi je malo bez veze,

zanimljivo je da već nekoliko mjeseci nema iz niti jedne tvrtke prave pozitivne vijesti i Crobi kontrolirano ispod 2000

ovo je pod teškom kontrolom… fejk index slučajne burze.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ova godina je pri kraju i predviđam totalnu letargiju do kraja i još neko vrijeme u 2020.
Tek u veljači kad krenu izvješća može se nešto pokrenuti.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

a do tada svi na Mikivent

Strane burze osvajaju nove vrhove a ZSE se i dalje kuha u jeftinom SOS-u! Sanaderova izreka da smo u “banani” i dalje vrijedi!
Žalosno je što je nestala i većina stečajuša pa se nema više gdje ni “play games”!

Vraća li se pesimizam na tržišta?

LKRI 20% sa 965 kn samo u Hrvatistanu i ZSE

mi smo ipak zemlja slučaj


LKRI 20% sa 965 kn samo u Hrvatistanu i ZSE

Mali, nemaš pojma. U Americi ima i preko 2000 %.


Imam u obitelji primjer prelaska dijela sredstava sa orocene stednje na ulaganje u ZSE. Radi se iznimno konzervativnim osobama sto se rizika tice i kada je njima stednja u banci postala neprivlacna, vjerujem da sve vise ljudi razmislja u tom smjeru.

I ja gdje se ulagala mirovina u Ledo, Belje, Jamnica dakle najjače tvrtke u RH a sada vrijede 0 kn.
Prenesite obitelji ovu informaciju molim Vas.
Ljudi su sve izgubili ni krivi ni dužni, nitko nije niti pokušao zaštititi dioničare.

Tko sad u hr kupuje dionice nije normalan, bolje spalite novce. Ako Kolakušić pobijedi, onda da. Samo onda će funkcionirati pravni sustav.

Uz iznimku par špekulativnih izdanja gdje se odvija neka igrica na ZSE se događa mučan i bolan proces diferencijacije onog što je investicijska kategorija od onog što je junk. Prvo nešto i košta, a drugo je veliki rizik uz veći mogući povrat, kako na čemu. I taj će proces potrajati još neko vrijeme.
Tek kad nešto klikne (privatizacije, IPO, nešto) i kad purani polete moći ćemo neselektivno ulagati bez većeg rizika gubitka.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

New Report

Close