Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja Ine, IPO HEP-a, dobiveni izbori slijedeće godine.

Eto 28.10 sam napisao slijedeće:

Očito da ništa od basnoslovnih prometa/rasta/pada od kvartalnih izvješća, zakljućujue,m to po indexima Drukex i Hysterix=Promoćurix.

Jednostavno će se ostaviti tržište da se samo cijedi na manjim prometima.

Kod mene je cash opcije ( nije nagovor na kupnju/prodaju) , samo razglabanje

Možemo se prabaciti na razglabanje o godišnjim izvješćima.

————————————————————————————————————————-

Nitko nije prorok na burzi no tvrdim da TA i FA na ovako plitkom tržištu nije pouzdana i da se bolje oslanjati na Drukex i Hysterix

my moon

Spomenuo si i eksploziju brodara jedno 30-tak puta, pa ces isto jednog dana biti prorok i u pravu!

P.S. Od sada samo tebe slusam i pocinjem kupovati samo ono o cemu ti pises, od
brodara do Ericssona, jer to je najbolja firma na zse, a Huawei nista ne valja!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

jasan mi je sarkazam i ironija. od nekog tko posta više no što diše , stvarno očekujem da zna da , što se huaweia tiče, politika je u igri kako politička tako i ekonomska. Ja nisam izmislio niti izlizao pojam eksplozije brodara.
Nosite se vas par sa tom kovanicom. Mislim nosite je kao teret

Sarkazam i ironija je konstantno u tvojim postovima… ali stvarno mislim da je Ericsson najbolja firma, a da Huawei nista ne valja… Sto se brodara tice, vidim da si znalac kada predvidjas eksploziju brodara, a kada se ta eksplozija desi, neces ni znati sto te snaslo…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Huawei je vjerovatno 2-3 godine ispred i E i ispred bilo koje Američke tvrke….zato i ide ova cijela kazalisno lutkarska predstava koja vec pila na zivce nakon 1,5 godina….

@oreskovic
Iskreno mene ne pila ta kazalisno lutkarska predstava bas suprotno omogucava kupovanje određenih kineskih (a i nekih americkih) tehnoloskih korporacija po smiješnim cijenama unazad godine dana.
ps. Šteta da se i huawei ne moze kupit

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


my moon

Spomenuo si i eksploziju brodara jedno 30-tak puta, pa ces isto jednog dana biti prorok i u pravu!

P.S. Od sada samo tebe slusam i pocinjem kupovati samo ono o cemu ti pises, od
brodara do Ericssona, jer to je najbolja firma na zse, a Huawei nista ne valja!

Za eksploziju kod brodara, Tpng mi trenutno izgleda puno spremnija nego Atpl….barem u nekom kračem razdoblju, prema trenutnoj situaciji….inače imam obje i smatram da je tpng jako podcijenjena……

https://zse.hr/default.aspx?id=94578

Iako zasad ne izgleda tako, i mnogi će se s pravom s podsmjehom sjetiti te priče s kraja 2016. i onoga što je uslijedilo, ali doista mislim da će se ovo provesti, jer je sazrelo vrijeme, tj. okolnosti.
Hrvatskoj treba INA kao firma oko koje će se vrtiti energetska politika te da se zakamuflira vjerovatan gubitak plinske arbitraže. U međuvremenu, Madžari su ju posložili na način da proizvodi profit, a zapravo su ovdje zapeli bez neke velike perspektive, politički problemi se gomilaju, i za dobru lovu bi izašli te ulagali drugdje. Naši će se malo opirati, ali platit će koliko treba. Osnovni uvjet je da ne ide iz javnog duga, a to znači da HEP MORA NA BUBANJ. Nema majci. A možda i još podosta toga, tipa ostatak HT-a, CO, HPB, PODR, itd. Plus idu izbori, a Sanaderov recept je upalio super.
I u tome je izvor mog ogromnog optimizma oko tržišta kapitala za 2020 i 2021.
Naravno, sve je još na dugom štapu, ali pozicije su jasne i smjer također.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Stiže Crni petak, a neki će se odlučiti i za Black week i velike popuste u dućanima

Predmnijevam da nitko ne kupuje jer stiže črni petek i buju valjda rasprodjajce

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Ovo je neka greška? Grobex 2001 bod.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

8 milijuna i 200 tisuca Kras
Ostalo 800 tisuca.
To sam mogla sama, ja i tri frenda.

New Report

Close