Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sad recesija u nigeriji trenutno utječe na ZSE :))… ali glavno da nama Plenki kaze da je sve super i da cveta cveće u našoj državi

jadno otvaranje burze, muka mi je to uopce gledati
sve izgleda da nas ocekuje tesko mrtvilo na zse sve do proljeca :-((

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

imamo rast danas…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

nakon dužeg vremena, opet ćemo imati napad na 2000 uskoro, mislim do kraja tjedna


nakon dužeg vremena, opet ćemo imati napad na 2000 uskoro, mislim do kraja tjedna

Ma hebeš te napade, kad je sve zaspalo, u prvih po ure 0 !!! kuna prometa RIVP, 11k kn HT :))))

Ludnica od burze u Hrvata, više je bilo koja lokalna pekara napravila prometa sa burekom i pecivom nego ovi sa ZSE-a :))

130 tisuća kn prometa ??????
I to se zove Burza ?

50 minuta trgovanja ZSE za 200 tisuća kuna prometa
bilo bi smiješno da nije pretužno

Da, skroz presmiješni prometi.
To bi moglo indicirati nekoliko stvari:
1. Fondovi su malo prikočili, ne znam razlog, ali s obzirom na akumulaciju novca opet će morati trošiti na kupovanje, barem nešto, uskoro.
2. Cjenovne razine su takve da malima nisu primamljive za ulaz, osim možda par izdanja, a i tamo se nećkaju jer gledaju kako proći jeftinije.
3. Trejderi su otpali k’o ratkapa, kad nema prometa, vijesti, ničega, onda nema ni volatilnosti na malim prometima. Jedine stvari na kojima bi se moglo nešto zavrtiti ne vrijede ništa pa je teško očekivati mnogo publike i značajnije cjenovne pomake.
Sve u svemu, stagnacija do daljnjeg, a prekid iste ili kad dođu neke vijesti ili kad fondovi odreše kesu, ili oboje. Prije toga ništa.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Evo izgleda da vas fond manageri čitaju pa su odlučili malo napucati promet dodavajući se dionicom RIVP, ja malo tebi, ti malo meni i eto prometa!!! Jupiii 😀

idu izbori… populizam mora ustrajati https://zse.hr/userdocsimages/novosti/dTeEUZbpbJ5MmAfGL3DXQQ==.pdf

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Srpski poduzetnik koji posjeduje četvrtinu Kraša otkrio planira li preseliti proizvodnju iz Zagreba

Moram priznati da mi je Nebojša otvorio oči,sad znam koliko potencijala za rast imaju neke dionice

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!


idu izbori… populizam mora ustrajati https://zse.hr/userdocsimages/novosti/dTeEUZbpbJ5MmAfGL3DXQQ==.pdf

Kada pročitam izraz “dubinsko snimanje” neke državne firme odmah pomislim ne dubinsko pražnjenje džepova poreznih obveznika.

New Report

Close