Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad smo već kod toga zašto u tu sjajnu ideju ne uključiti i Đuru, Uljanik, Brodarski institut, a može i nekoliko propalih poljoprivrednih kombinata i trikotaža širom Lijepe naše?
Izbori idu, glasova treba mnogo, šta je sad naložiti milijardicu dve tri četiri?!?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Jako otvaranje Crobexa, 20 000 eura prometa u prvih 15 minuta.

30 000 eura sada u prvih 50 minuta prometa. Ovo je najjača burza na planetu.

Sladoledarnica u sezoni ima jači dnevni inkas.

ipak je bolje od 2018
https://zse.hr/default.aspx?id=94375

na ZSE je na djelu spiralna kontrakcija

jel mi crkla gledalica ili stvarno nema ni jedne transakcije 15 minuta??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kao da nitko ne želi prodavati?
Kuka se,loše,recesija a nitko ne prodaje,ni na nebu,ni na zemlji,izgleda da smo u čistilištu,možda najbolje uzeti pauzu godinu dana,zašto blejati u jednu točku koja se ne pomiče. Crobia zaštititi po Unesku kao baštinu nulte kategorije jer se 10 g vrti oko nule.Meni se ne žuri,mogu čekati godinama Nebojse da odcepe pravu vrijednost ili Švabe na Lrh ili uskoro Optima,izgleda da ipak ima investitora.

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Nekretnine su otišle u nebo,ali može se staviti u banku koja daje visoke kamate u Azarbeđanu

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Kad se usporedi ZSE sa bilo kojom burzom iz okruženja tek onda dobiješ pravu sliku u kolikom nam je jadu još ovo malo ekonomije što je ostalo. Dok Evropski indexi osvajaju nove povijesne visine (DAX nadomak 13300 bodova, CAC nadomak 6000 bodova).
Domaći mirovinci čekaju nalog politike da bace u bunar nove milijune u državne stečajuše poput Croatia Airlinesa, možda čak i Đure a sve ono što iole vrijedi rasprodaju i ruše burzu. Bankama će opet mirovinci poslužiti kao bankomat da izvuku iz tih firmi kredite koje su im dale a onda na kraju stečaj. Jedino za takve kombinacije mirovinski fondovi i postoje u HR.
Čitam da su 2018 godine doznake građana iz inostranstva u Hrvatsku porasle preko 61% u odnosu na 2017 godinu . Dakle većina potrošnje u HR financira se lovom zarađenom vani što odgovara državnoj mašineriji jer onda i dalje može financirati stranačku uhljebničku mašineriju čiji je jedini posao i zadatak da svakih 4 godine izađu na izbore i glasaju za svoju partiju. Izgleda da tome “vražijem kolu” nema kraja.

Ako sam se i nadao da će doći do nekakve promjenu na našem tržištu kapitala, kupnjom 10 % burze od strane FINE nemam više nikakvih iluzija.

Firma koja se obogatila na nevolji hrvatskih građana, ovrhama, naravno samo kod ovih kaj duguju do 100000 kuna, zna kako će se obračunati s još ovih nekoliko dionica koji se nalaze na tržištu.
A da ne kažem da im službenici ne znaju apsolutno ništa što ih se pita.
Ona samo zna plaćati račune.

Ne znaju čak napisati ni pravilno radno vrijeme.
Na internetu rade od 9 do 18 30, a u stvarnosti samo do 15 sati.
I to samo na jednom šalteru u cijelom Zagrebu.

Mislim da ćemo tek sada vidjeti što je nesposobnost Upravljanja ovom burzom sada kada se uključi ovaj uhljebljeni, zakonom dan monopolist koji zna uzimati samo tuđe novce i zapošljavati horde uhljeba koji se valjda ne znaju ni potpisati.

Stvarno trebaš imati da išta radiš u Hrvatskoj, a kamoli da živiš u njoj.

Da zanimljivo je to vani su mi pozicije na ATH vrijednostima, a od prosle godine sam ocekivao neko hlađenje, korekciju… a da ce kod nas se barem malo sveukupno oporaviti barem na razinu prije agrokora, al ćorak i dalje smo u šup.u europe i svijeta zahvaljujuci nasim vrlim politicarima 😒😒

http://www.seebiz.eu/njemacki-dax-uzletio-na-najvisu-razinu-od-pocetka-2018/ar-200599/

Eto recesija u Njemačku došla dajcom,ha,ha

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

To je ta dobro poznata Nemačka secesija!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close