Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ravna crta..crobex je klinički mrtav
samo da nekome ne zatreba keš jer kupnja je na gro dionica dosta slaba

Usporedba vrijednosti “konzervativnog portfelja” danasnjih cijena i cijena od 02.01.19.
ACI,ADPL,ADRS,ATGR,ATPL,ERN,HT,JNAF,KOEI,PODR,ZABA..rast cca 20 %

Da nista niste trgovali ..vrlo malo riskirali..cca 20 posto je portfelj vrijedniji…Porez nula kuna ako niste prodavali.
Nazalost osnovu trgovanja na zse i dalje drze spekulativne dionice..Nemam nista protiv njih ali one u osnovi trebaju bit “ukras”..dodatak..a ne baza oko koje se sve vrti.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Usporedba vrijednosti "konzervativnog portfelja" danasnjih cijena i cijena od 02.01.19.
ACI,ADPL,ADRS,ATGR,ATPL,ERN,HT,JNAF,KOEI,PODR,ZABA..rast cca 20 %

Da nista niste trgovali ..vrlo malo riskirali..cca 20 posto je portfelj vrijedniji…Porez nula kuna ako niste prodavali.
Nazalost osnovu trgovanja na zse i dalje drze spekulativne dionice..Nemam nista protiv njih ali one u osnovi trebaju bit "ukras"..dodatak..a ne baza oko koje se sve vrti.

Pozdrav

fundamenti na ZSE stvarno puno znače. to ti mogu iz prve ruke potvrditi nulovani dioničari Belja, leda, Zvijezde, Jamnice itd.
pa ti ulaži u fundamente

ignore: one



Usporedba vrijednosti “konzervativnog portfelja” danasnjih cijena i cijena od 02.01.19.
ACI,ADPL,ADRS,ATGR,ATPL,ERN,HT,JNAF,KOEI,PODR,ZABA..rast cca 20 %

Da nista niste trgovali ..vrlo malo riskirali..cca 20 posto je portfelj vrijedniji…Porez nula kuna ako niste prodavali.
Nazalost osnovu trgovanja na zse i dalje drze spekulativne dionice..Nemam nista protiv njih ali one u osnovi trebaju bit “ukras”..dodatak..a ne baza oko koje se sve vrti.

Pozdrav

fundamenti na ZSE stvarno puno znače. to ti mogu iz prve ruke potvrditi nulovani dioničari Belja, leda, Zvijezde, Jamnice itd.
pa ti ulaži u fundamente
[/quote]

Pitam se kakvi su to fundamenti drustva koja jamci nekome za dug preko svoje vrijednosti bas me zanima, ah naravno dug (i moguci dug) se ne ubraja kad se gledaju fundamenti

Ignore : renči

meni se pari da dolazi vrijeme za skupiti novcice opet na hrpu tj da dolazi vrijeme za uzrecicu “cash = kralj” , kupaca je sve manje a to ce cijene dionica povuci prema dolje

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


meni se pari da dolazi vrijeme za skupiti novcice opet na hrpu tj da dolazi vrijeme za uzrecicu “cash = kralj” , kupaca je sve manje a to ce cijene dionica povuci prema dolje

Baš lijepo. I što ćeš s tim? Kockati se da će biti tako? Ako budeš u pravu, bit ćeš kralj. Ako ne budeš…skupa ćeš djeliti sudbinu sa raznoranim “prorocima” koji to isto predviđaju… Jedan će na kraju i ispasti kralj, jer će se činiti da je baš ON ZNAO, a zapravo će taj biti samo maljušni postotak svih onih koji su pokušali i promašili… A baš su ZNALI….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Keša ima kao u priči! Čak su ga počeli i jednoj propaloj Hrvatskoj pozajmljivati sa negativnom kamatom.
Uskoro će se njime početi služiti kao hepo kockama za potpalu vatre za roštilj.

Ja ću uzeti lovu i putovati svijetom.

U HR bankama ne držim ni kune.

Na ZSE samo u stečajušuma.
Bilo gdje drugdje je prerizično.

Vidljivo je da dionike padaju jer nema više kesovine,kad će se pojaviti investitori koji se ne boje ,Nebojse, kao na Krasu teško je predvidjeti!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!



meni se pari da dolazi vrijeme za skupiti novcice opet na hrpu tj da dolazi vrijeme za uzrecicu “cash = kralj” , kupaca je sve manje a to ce cijene dionica povuci prema dolje

Baš lijepo. I što ćeš s tim? Kockati se da će biti tako? Ako budeš u pravu, bit ćeš kralj. Ako ne budeš…skupa ćeš djeliti sudbinu sa raznoranim "prorocima" koji to isto predviđaju… Jedan će na kraju i ispasti kralj, jer će se činiti da je baš ON ZNAO, a zapravo će taj biti samo maljušni postotak svih onih koji su pokušali i promašili… A baš su ZNALI….
[/quote]

Hm, dali je manje kupaca ili prodavača :))

Jako otvaranje Crobexa, 20 000 eura prometa u prvih 15 minuta.

fantastična ideja! Nema nam spasa.

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Stvara-se-novi-holding-Konzultanti-dali-tri-modela-za-spas-Croatia-Airlinesa

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close