Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaj Djuru….kupi Petrokemiju..prodaj Optimu..kupi Petricu..popodne prodaj Petricu..kupi Optimu..Djuru..mozda Lenac..itako u krug..I tako se vrti stotinjak tisuca kuna spekulanata koji moraju svaki dan kupit/prodat inace im se ruke tresu ..
Fondovi tu i tamo kresnu neki veci nalog na ADRS…HT..ERNT..i to je to …To je nasa zse

Pozdrav

svi smo mi Crobex

tako je, na drugim burzama u svijetu ljudi kupe dionice i onda ih prodaju u zagrobnom životu. Samo kod nas špekulanti neki… sram ih bilo.

iako i na ZSE i mrtvi kupuju. Milanova desetka na JDPL.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Prodaj Djuru….kupi Petrokemiju..prodaj Optimu..kupi Petricu..popodne prodaj Petricu..kupi Optimu..Djuru..mozda Lenac..itako u krug..I tako se vrti stotinjak tisuca kuna spekulanata koji moraju svaki dan kupit/prodat inace im se ruke tresu ..

Pozdrav

odlično si opisao modus operandi burekaša poput ovog lika “druk-na-bidu-druk-na-asku” 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


PRIJEDLOG DA NAM AMERI NAPRAVE LEXCRO molim ekipu koja mi daje super ocjene da me podrži a
moderator ne obriše

https://lider.media/komentari/miodrag-sajatovic-jedna-rijec-dovoljna-je-za-opis-politicko-ekonomske-kasne-jeseni-2019-kosmar-128849
Čak i bez recesije, košmar jača. Jedan tjedan ministar financija Zdravko Marić izjavi kako bi država trebala početi prodavati državne tvrtke. Na 'prvom programu' to je u skladu s vjerovanjem da će privatni monopoli biti za građane korisniji od državnih. A u podtekstu da se iščitati panika financministra kako će namiriti milijarde kuna za veće plaće javnog sektora. Drugi tjedan, premijer Plenković odluči otkupiti od Grada Zagreba udjel u tvrtki APIS IT i tako povećati broj tvrtki u stopostotnom državnom vlasništvu.

Kad smo već kod državnih tvrtki, nakon četvrt stoljeća netko je došao na genijalnu ideju. Od uprava tvrtki tražit će se da na papir stave srednjoročne planove poslovanja. Ali će se rezultati poslovanja početi sakrivati od javnosti. Još jedan doprinos košmaru.
Moglo bi se nabrajati još, ali i ove sličice dovoljne su za shvaćanje kako se stvaraju uvjeti za 'oluju svih oluja'. S jedne strane, dugoročno, desetljeća urušavanja i besciljnog ekonomskog lutanja počinju stizati na naplatu. A paralelno raste nervoza premijera i predsjednika HDZ-a Andreja Plenkovića hoće li opstati na tim funkcijama. Ulog je velik. Ako ga protivnici unutar HDZ-a sruše, bit će samo pitanje mjeseca kad će netko od pobjednika potegnuti slučaj Agrokor i aferu Borg.


Podrška kolega plavi01 ,bravo Šajatović ,sve točno , još samo da se ostvari pretpostavka iz zadnje rečenice……

Svatko ima svoj modus rada na burzi. meni su svi modusi dragi ( moj mi je najdraži). Trejderi su mi OK, doprinose prometu, živosti i stalno nešto produciraju ovdje pa ako se zna iščitavati ( osobito indexima Drukex i Hysterix).
Nadam se da će nakon eksplozije broidara sve biti veselije !

Kolega my moon, vi me podsjecate na rimskog senatora Marka Porcija Katona Starijeg, koji je svaki svoj govor u rimskom Senatu zavrsavao sa recenicom: Uostalom mislim da Kartagu treba razoriti. Tako i vi pricate na kraju svakog svog posta o eksploziji brodara, koja ce se vjerovatno u jednom trenutku i dogoditi, kao sto su Rimljani na kraju udovoljili svom senatoru i razorili Kartagu.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Prodaj Djuru….kupi Petrokemiju..prodaj Optimu..kupi Petricu..popodne prodaj Petricu..kupi Optimu..Djuru..mozda Lenac..itako u krug..I tako se vrti stotinjak tisuca kuna spekulanata koji moraju svaki dan kupit/prodat inace im se ruke tresu ..

Pozdrav

odlično si opisao modus operandi burekaša poput ovog lika "druk-na-bidu-druk-na-asku" 😁
[/quote]

Taj bu platil cjelokupni porez na ZSE.

Naravno ako se nije potrudio da bude u minusu na pojedinim dionicama.

Ima ovdje dosta ekipe koja je nakon višegodišnjih gubitaka izgubila dodir sa realnošću pa vide ono sto ne postoji, a ono sto jest i postoji, nažalost ne vide.

Zanimljivo je to”, da ih se odvede na oftalmoloski pregled, okulist bi vrlo vjerojatno sa čuđenjem ustvrdio da je s njihovim vidom zapravo sve u redu.




Prodaj Djuru….kupi Petrokemiju..prodaj Optimu..kupi Petricu..popodne prodaj Petricu..kupi Optimu..Djuru..mozda Lenac..itako u krug..I tako se vrti stotinjak tisuca kuna spekulanata koji moraju svaki dan kupit/prodat inace im se ruke tresu ..

Pozdrav

odlično si opisao modus operandi burekaša poput ovog lika "druk-na-bidu-druk-na-asku" 😁
[/quote]

Taj bu platil cjelokupni porez na ZSE.

Naravno ako se nije potrudio da bude u minusu na pojedinim dionicama.
[/quote]javi mi se krajem veljače na PM, pošaljem ti uplatu. Drago mi je da si ti oslobođen poreza na KP.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Jalnuši moji 🙂 pa recite jel ova godina tako loša da ste toliko ogorčeni? Ako niste zaradili ove godine nikada ni nećete.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Izgleda mi da NaBiduAsku to jako dobro hendla iliti zarađuje.
Od svih drukera, buregdžija i špekulanata iz prijašnjih postova koji su ga komentirali vidim samo jal.
Biti će bolje momci, ne mogu svi zarađivati.
Ali stoji, tko ove godine nije uzeo lovu neće nikad.

Nabiduasku
Neki jos Opte nisu pribrojili, zato jos malo pricekati da se suma vidi!

New Report

Close