Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cijela ZSE se crveni kao polje makova, samo se stečajuša DDJH,gdje radnici 15 dana štrajkaju i gdje je blokiran račun, zeleni uz +4%. tragikomično


..
Ovo je bull trap, nakon kojega ide rast!!

sve OK, i to je opet bolje nego bullshit trap koji publika očekivano očekuje

čudno neko gibanje na zse , kao da se sprema veliki pad
pozorno pratiti s prstom na okidaču


A gledajte, ako iduće godine pred izbore izađe neki državni IPO, to bi moglo,
ali za stvarno oživiti tržište kapitala. Na koliko dugo, to ne znam…


ako i ne bude IPO, bila bi dovoljna i neka neočekivana dividendica ili povoljni dokap?

Možemo slobodno navaliti na dionice.
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/boris-vujcic-ni-eurozona-ni-hrvatska-nece-uci-u-recesiju-sljedece-dvije-godine/9580978/

vjerujem vujčiću kao onomad sanaderu 2008.

peneze u čarapicu jer duga je zima

Gadno ovo izgleda,može li crobi opet nagaziti 1800 pointi!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!


Jednostavno je zastrašujuće koliko je ZSE u prosjeku opako najlošije tržište kapitala !!
https://www.teletrader.com/markets/europe

Dok vani praše po ATH vrijednostima,, naše gospodarstvo je u takvoj kaljuži koje se preslikava na ZSE da je to bolesno za gledati..

dow je na +95% od 2007.
S&P 500 na cca +100%
dax +64%
cac je tu oko nule…

Ovako nabrzaka crobex je na 37% od nekadašnje ATH ??? 5.300
iako je neusporedivo od tada zbog različitih sastavnica..
Pa kad vidimo da dosta kompanija nema jer su bankrotirale, tipa todex i dr… neke dokapitalizirane, ali zastrašujuće djeluje koliko je to palo i koliko su izgubili oni glavni dioničari u TOP 10-50-100… brutalno,

a naši političari i dalje melju o partizanima,ustašama, četnicima, jugi, titu ….. valjda samo da skrenu pitanja zbog čega su ubili gospodarstvo RH, i novinari su jednako krivi koji samo usmjeravaju pažnju građanima na totalne gluposti umjesto da svaki dan pitaju zašto smo toliko pali a gdje još zašto toliko kasnimo za ovima koji napreduju ?

dobar post!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

yep
miriše na veliki pad burze i budi negativne evokacije iz prošlosti

ignore: one


vjerujem vujčiću kao onomad sanaderu 2008.

peneze u čarapicu jer duga je zima

ovo je dobro


Mislim da je isplatno ovo dočekati.

gadno,a kaj poslije toga ide

Što se mene osobno tiče, odgovara mi da je Crobex još uvijek relativno nisko jer omogućuje dokup određenih izdanja po povoljnim cijenama. A jednom kad krene, a krenut će…

New Report

Close