Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joj, mislim da sam procitala u nekim nasim novinama da ulaze Amerikanci u DDjH. Ili ga spasavaju?Ako netko zna vise nek podijeli info.

Ela, dobro si pricitala…

Nekako cijeli dan danas pratim gdje bi se mogla pojaviti neka nova špekulacija ali ništa. Đuru ni ne gledam jer taj je svoje odsvirao odavno.
Oni koji su u dionicama nešto baš ni ne rasprodaju a oni koji su u kešu mrtv-hladni na žeravici ne znaju ni sami što bi i da li bi kupili. Sve u svemu sumnjam u neki veći pad Crobexa zbog rasta vani a i tvrđi ulagači su ostali u pozicijama i nemaju namjeru tući po bidu. Promatrajmo dalje, jer još jedan uzlet do kraja godine bi se trebao odigrati na ZSE-u.

Vani se sve zelini kao trava u proljeće. DAX trenutno na 13160 bodova, dugo neviđeno!
ATX na 3206,75 CAC 5827,90 sve redom bez iznimke u debelim plusevima.

Danas kupuju Dax iznad 13000, a onda će paničariti za koji mjesec i prodavati po 11500.

Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

Gle ne znam kak je u Grčkoj.

Ali u Hrvatskoj proizvodnja i dalje pada, industrije nema, poljoprivrede fol ima dok im daju poticaje, Hrvati se i dalje zadužuju uz ogromne kamate, Hrvati štrajkaju, učitelji, doktori, medicinske sestre, ne razumiju da ih imaju previše jer Hrvata je sve manje.
Otišlo mlado i staro van.

Nema se više love za uhljebe, počinje njihovo međusobno klanje.
Nema više love za krasti pa korupcija cvijeta.

Na našoj burzi rastu samo stečajuše.
Problem je što još malo pa više neće uopće biti tvtki pa ništa neće moći u stečaj.

Tek kada gradovi i općine počnu bankrotirati.

Tek onda će biti belaja.

Čile, Hong Kong, Francuska.

Mogu napucavati broj vojske i policije koliko hoću.

Ali kad gladni narod krene……………

Tako će biti i u Hrvatskoj.

Ako tko ostane.



Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

Gle ne znam kak je u Grčkoj.

Ali u Hrvatskoj proizvodnja i dalje pada, industrije nema, poljoprivrede fol ima dok im daju poticaje, Hrvati se i dalje zadužuju uz ogromne kamate, Hrvati štrajkaju, učitelji, doktori, medicinske sestre, ne razumiju da ih imaju previše jer Hrvata je sve manje.
Otišlo mlado i staro van.

Nema se više love za uhljebe, počinje njihovo međusobno klanje.
Nema više love za krasti pa korupcija cvijeta.

Na našoj burzi rastu samo stečajuše.
Problem je što još malo pa više neće uopće biti tvtki pa ništa neće moći u stečaj.

Tek kada gradovi i općine počnu bankrotirati.

Tek onda će biti belaja.

Čile, Hong Kong, Francuska.

Mogu napucavati broj vojske i policije koliko hoću.

Ali kad gladni narod krene……………

Tako će biti i u Hrvatskoj.

Ako tko ostane.
[/quote]
Nije da nema istine u ovome što ste napisali, ali ja bih potpisao do kraja života ovakav godišnji prinos kakav smo imali ove godine.

sa dvije, tri odabrane perjanice, Crobi se taman ruši na potrebnu granicu, mislim da je ovo prilično selektivno rušenje, obzirom da se nije prelilo na ostala izdanja, tako se i dalje drži u pokornosti cijelo tržište s par odabranica

to je tako već godinama.. ma nek rade što hoće i za koga već hoće… ova godina je ionako bila fantastična, čak bi mi u ovoj situaciji i pasala neka jača korekcija ili još bolje recesija (koju naravno ne želim) jer je to jedini način da se nakon jedne takve recesije ispušu dionice i ponovno krenu fine prilike za rast… jer ovo cmoljenje nikaom ne odgovara osim možda crknutim fond menadžerima.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

-1%
pa ti “pametnjakoviću” pjevaj borbene



Grčki ATHEX +42% ove godine. Živjela Rvcaka.

p.s. de ste katastrofičari, kad će recesija??? Ostarit ćete dok dođe.

-1%
pa ti "pametnjakoviću" pjevaj borbene
[/quote]

Meni je recimo danas ZSE portfelj u plusu 0,5%.

New Report

Close