Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Upravo sam primio mail – Agram brokeri poskupljuju usluge.

– za koliko ako nije tajna ???
[/quote]

Realno i nije neko poskupljenje nekima cak i pojeftinjenje recimo da stavljaju minimalnu naknadu 19kn jer ocito ima dosta novih ulagaca koji ulazu po 500-1000 kn koji je zapravo njima velik trosak na veliku kolicinu tih naloga, s druge strane nekome kome je prosjek veca lova preko 20 000kn moze izabrat model 2 naknade koji je onda jeftiniji nego dosadasnji model

Ignore : renči

Niti do sada se preko Agram brokera nije mogao zadati nalog putem aplikacije manji od 1.000 kn. Nije ovo neka značajna promjena…, ali će se isplatiti nalozi tek od 5.000 kn na više…

Nešto mi govori da ćemo danas UP !

Do 1.000 kn nalog se može zadati samo telefonski i košta 150 kn …
Na 4.750 kn se izjednačava minimalna provizija sa provizijom od 0,4%, naravno ako se nalog izvrši u cijelom iznosu
Do 20.770 kn je jeftinije koristiti model 0,4%, a nakon tog iznosa je jeftiniji model 27kn + 0,27%, naravno ako se nalozi realiziraju u cijelo iznosu …
Eto, veri simpli …

Likvidnost daje i hrpa malih ulagača.
Toliko o oživljavanju TK.
Više volim biti sretna, nego u pravu, al’ mislim da sam bila u pravu.
Bull trap !


Izvješća uglavnom pušiona, uglavnom brodari, OPTE i DDJH. Klasični pušioničari. HT tu također.

Jedina pozitivna iznenađenja PTKM, KABA i ERNT.

ATGR i JDOS ok.

Da mi nema strane burze, ne bih imao niti za sol i papar.


i preskoči ti Janaf, kao da i nije na burzi, a 250mil. samo su na PTKM u +, ali još nisu to pripisali, malo su izgleda i oni sumnjičavi po tom pitanju, ne bi me čudilo da oni to prodaju pošto su i kupili nekome iz mase ako ministar tako naredi


Do 1.000 kn nalog se može zadati samo telefonski i košta 150 kn …
Na 4.750 kn se izjednačava minimalna provizija sa provizijom od 0,4%, naravno ako se nalog izvrši u cijelom iznosu
Do 20.770 kn je jeftinije koristiti model 0,4%, a nakon tog iznosa je jeftiniji model 27kn + 0,27%, naravno ako se nalozi realiziraju u cijelo iznosu …
Eto, veri simpli …

Ako je minimalna 27 kn, onda to odgovara nalogu od cca 7.000 kn, a ne 20.770 kn kako navodite.

Nešto mi govori da ćemo danas UP !

Već dan dva sve, ali baš sve pada…Crobi opet ispod 2000 bodova…

Bull trap?

P.S. Udijelite please koji like, piratski život je usamljen 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Likvidnost daje i hrpa malih ulagača.
Toliko o oživljavanju TK.
Više volim biti sretna, nego u pravu, al' mislim da sam bila u pravu.
Bull trap !

Kod nas je BULL TRAP već 11 godina. Cijene su narasle a FI većine kompanija nisu to opravdala.
Da nije bilo Kraša sumnjam da bi ikada i prešli 2000 bodova. Ali mislim svejedno da će se slijedeći mjesec stvari malo stabilizirati i da će se opet lagano početi grickati askovi.

A gledajte, ako iduće godine pred izbore izađe neki državni IPO, to bi moglo,
ali za stvarno oživiti tržište kapitala. Na koliko dugo, to ne znam…

“Međutim, nakon početnog entizijazma, dionice su danas demonizirane među građanima koji izbjegavaju tu investicijsku klasu. “No, mislim da vrijeme dionica opet dolazi i očekujem da će se u uvjetima niskih kamatnih stopa dio štednje preliti u dionice“, smatra Korunić.”

Jedini impuls usponu domaćeg tržišta može, po njemu, dati država kroz velike privatizacije. “Treba nam komet koji će obasjati tržište”, smatra Korunić.”

‘Država treba lansirati komet koji će obasjati domaću Burzu’

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Izvješća uglavnom pušiona, uglavnom brodari, OPTE i DDJH. Klasični pušioničari. HT tu također.

Jedina pozitivna iznenađenja PTKM, KABA i ERNT.

ATGR i JDOS ok.

Da mi nema strane burze, ne bih imao niti za sol i papar.


Osobno IKBA trenutno najbolje izvješće koje sam vidio ovaj Q3 na ZSE.

Ali ima tu još pušioničara, samo mi se neda sada ulaziti u nepotrebne rasprave s forumskim trolovima.



Likvidnost daje i hrpa malih ulagača.
Toliko o oživljavanju TK.
Više volim biti sretna, nego u pravu, al' mislim da sam bila u pravu.
Bull trap !

Kod nas je BULL TRAP već 11 godina. Cijene su narasle a FI većine kompanija nisu to opravdala.
Da nije bilo Kraša sumnjam da bi ikada i prešli 2000 bodova. Ali mislim svejedno da će se slijedeći mjesec stvari malo stabilizirati i da će se opet lagano početi grickati askovi.
[/quote]

Je…bude..ali sa cca 30-50 % niže pozicije.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Danas je jako zanimljivo trgovanje na burzi u Hrvata. Rasprodaju se gotovo sve pozicije
i kupuje Đuro Đaković koji je napucan za 40%, a s njim i Crobex za 0,3% i skoro na 2000
bodova. Kako to, kako to?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close