Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GRNL…..perjanica ZSE, danas u plusu 93% na prometu od 152 kn….😂😂😂

izgleda ima vremena pisati očitovanje Hanfi, ali nije vrijedno za 7 dionica,
za GraNULIO se zna koliko vrijedi, ovo su sve HOKus-pokus igrice

vani su tržišta već duže vrijeme pregrijana, a i na ZSE već imamo masu dionica koja su na krilima Kraša otišle znatno gore u kratkom periodu, tako da….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

E moj zorangutane, ZSE je još debelo u blatu zabijena i većina pozicija, ako je to tebi otišlo puno onda hbga…
To što su neke narasle 20-50% je ništa u odnosu koliko su bile zabijene, pa se sad nisu ni vratile nešto posebno.. osim baš nekih koje su na OK vrijednostima od 2007. u odnosu na sve okolo vani kad uspoređuješ vanjska tržišta.. da smo bar pregrijani kao oni vani u odnosu na 2007. bilo bi ludnica

ZSE danas:

GRNL +92,92%
ULJN +36,46%
ULPL +14,53%

Može li bolesnije?

Ignore: KressoM, delux


ZSE danas:

GRNL +92,92%
ULJN +36,46%
ULPL +14,53%

Može li bolesnije?

A prva dva, tesko… a za ulpl ocekujem to jos puno žešće, ali tamo kroz par mjeseci, poslje NG


stalno se govori o želji da se povećaju prometi na burzi… za Gažić and company…

– prije vam se tu govori o želji povećanja poreza na burzi.
– dok gladni profesori nemaju za kruha kupiti, a sav narod plača PDV od 25% jedino su bogataši koji trguju na burzi oporezovani s samo 12% poreza.


Jos da pojednostave, tj. automatiziraju obracun i uplatu PKD, gdje bi nam bio kraj

Kraj je bio kad nisu prstom mrdnuli da zaštite male dioničare u Lex Agrokor.
Nitko nakon toga ne želi ulagati u takvu državu i takvu burzu.

Istina

takav smećarluk od države je dovoljan da ti se zgadi burza…..od onog gada plenkoviča i njegovog poltrona marića mi se bljuje …..i sreća da sam cijepljen na te političke gadove …
ali mogao bih shvatiti vanjske ulagače ……zse je smeće zadnje ..prije bi čovjek uložio u loto nego u ovu kontroliranu šatro berzu …….

još malo i odoh odavde od ovih gmazova …

Nasa burza nije med i mlijeko ali se lijepo moze zaradit.
Od kukanja i plakanja nemate nista.
Prezalite vise taj Agrokor i krenite dalje.

Tipican stav Hrvata.
Ako mene nesto nije izravno pogodilo, nije me briga za to.
I jos se cudim drugima zasto se zale.
Nece nama nikad bit bolje!

bit ce jako zanimljivo citat komentare za 5-10god kad pocnemo naplacivat prve odstete….

New Report

Close