Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fora je što se ni Sindikat nije dogovorio što će danas pumpati …

da se nisu priključili prosvjetarima, opći štrajk solidarnosti, iako se ovdje Sindikat nema što žaliti

iako doduše i Crobi mora malo ohladiti glavu, zajurio se kao u mladim danima

Meni se pal čini da zazivači HANFE štrajkaju Ptkm raste a Atpl pada.

Lijepo je što Petrokemija raste, veselim se porastu svake dionice :-)))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Lijepo je što Petrokemija raste, veselim se porastu svake
dionice, a pogotovo kad je imam, kao npr. Petrokemiju :-)))

lijepo..a kolika je tržišna kapitalizacija petrokemije pri cijeni od 58 kn?



Lijepo je što Petrokemija raste, veselim se porastu svake
dionice, a pogotovo kad je imam, kao npr. Petrokemiju :-)))

lijepo..a kolika je tržišna kapitalizacija petrokemije pri cijeni od 58 kn?
[/quote]

58(kn) x 55.028.701(dionica) = 3.191.664.658 kn

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!




Lijepo je što Petrokemija raste, veselim se porastu svake
dionice, a pogotovo kad je imam, kao npr. Petrokemiju :-)))

lijepo..a kolika je tržišna kapitalizacija petrokemije pri cijeni od 58 kn?
[/quote]

58(kn) x 55.028.701(dionica) = 3.191.664.658 kn
[/quote]

više od 3 miljarde kuna?? punoooo
i pre previše

ako ti je previše prodaj. neki su prodavali i na 47 pa su super napravili…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Prodao bi kad bi imao kaj prodati. To su laprdala koji nit imaju para nit muda za investiranje. Samo laprdaju…

Crobi danas prati svjetske trendove i biometeorološku prognozu, te će do daljnjega vrludati između 2020-2005, ukoliko se završi sporazom o prestanku trgovinskog rata između Amerike i Kine, te se svjetske burze okrenu rastu, onda nam 2200 bodova postaje slijedeća stanica, pored toga će i izvješća vjerojatno pogurati određene dionice, te u slučaju da Brexit ne napravi velike štete na stranim tržištima, Crobi ide iznad kote, koju nam je u amanet ostavio Ivica Todorić,
stvarno, gdje je taj čovjek ? ili se sve svodi opet na onu poznatu, neka prost, ups, institucije rade svoj posao

Treba ekipa iz ZSE-a malo raditi svoj posao, pa uvesti futures ugovore i dovesti INFOBIP IPO na ZSE…to mi zaživjelo burzu.
Ovako mrtvilo dok neko prestečajnu sra_e ne bude pump dump ili kraš čekanje nema nekog smisla….

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Lijepo Biliš radi na SAPN, vidi se da su to njegovi novci i da ne lupa bez veze kao slon u staklarni. Svaka čast.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Evo kako se priprema za secesiju

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/629250/u-vrtu-ove-secesijske-vile-kerum-je-posadio-kupus-a-suvlasnik-kuce-ivica-marasovic-tvrdi-ocito-je-da-cijeli-grad-39drzi-za-jaja39-nije-on-budalas-u-pitanju-je-presutni-dogovor-njega-i-konzervatora-buzancica

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close