Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bull trap.
Mislim da je u pitanju bull trap.
Vidjeti ćemo.
U svakom slučaju, nepromišljeno je kupovati bez stop naloga

Ja vidim samo veliki bull, nema “trapula” kad bull krene, posebno na par dionica kao recimo saponia!

Baš zgodno mi je danas portfelj narasao, 1.6%, a crobex u – 0,16.
🙂

Nastavak pozitive 🙂

CROBEX s rastom od 14,2% drugi najbolji na istoku Europe

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Reformahahahaha
https://www.vecernji.hr/vijesti/placa-u-javnom-sektoru-raste-do-500-a-u-privatnom-ni-50-kuna-1352784

Ignore: KressoM, delux

my,

Pa ako pred krizu ovako Crobex raste, kolko će tek rast nakon krize?

a će biti s crobexom kad opet krene kriza i recesija?

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

polako se spuštamo ispod 2000 bodova..tko se ukeširao, izgleda da je dobro napravio

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku


my,

Pa ako pred krizu ovako Crobex raste, kolko će tek rast nakon krize?

a će biti s crobexom kad opet krene kriza i recesija?
[/quote]

Krizu i recesiju nitko više ni ne spominje u medijima, kao prije mjesec dva

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

@ crnogor
Je, kolega…imate pravo. Ti koji su sve rasprodali, nek sad taj Cash stave u konzerve i pravac bunker ili atomsko sklonište, jer se približava smak svijeta…armagedon.



my,

Pa ako pred krizu ovako Crobex raste, kolko će tek rast nakon krize?

a će biti s crobexom kad opet krene kriza i recesija?
[/quote]

Krizu i recesiju nitko više ni ne spominje u medijima, kao prije mjesec dva
[/quote]

kriza i recesija i nadođu tek onda kada ih više nitko ne očekuje niti priča o njima

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku


polako se spuštamo ispod 2000 bodova..tko se ukeširao, izgleda da je dobro napravio

ušokirat ćeš se ti bjelogorico.

koliko viidim trenutno 2007 bodova… polako se spuštamo iznad 2200 bodova.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Croby raste da je to nevjerojatno…
Evo, sad ćemo ispod 2.000 bodova.
Ili kako zorangutan kaže: u čemu je razlika ako je Crobex na 1950 ili na 2050 bodova.

Crobex do kraja mjeseca ide iznad 2100 bodova. Ima više razloga za to. Do kraja mjeseca HT na 175, ATGR 1400, ADPL 190, ATPL 550, turisti u plusu i imamo lijepu podlogu za stabilnih 2100 bodova.
Kešeri na žeravici, golih tabana!

New Report

Close