Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nadam se da je kolega zesko na okidaču i da će u jednom zalogaju uzet 500 komada ATPL na 450 kn kako je i najavio…

ništa ne brinite kolega, iako sam nakupio prilično ispod zahvaljujući toj brani, spreman sam kao Cernogoraz, ovaj glineni golub će uskoro biti pretvoren u ružičasti oblačak, samo da ne pusti i drugog odmah potom, institucionalci znaju ponekad biti neograničeni, za razliku od nas "ograničenih"
[/quote]
I kaj sad kolega?
Sad buš plaćao skuplje zbog kalkulacija…

Kao što sam i obećala danas!

@amarananab

Od sada samo vas slušam, imate nos, mora se priznati 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!




Nadam se da je kolega zesko na okidaču i da će u jednom zalogaju uzet 500 komada ATPL na 450 kn kako je i najavio…

ništa ne brinite kolega, iako sam nakupio prilično ispod zahvaljujući toj brani, spreman sam kao Cernogoraz, ovaj glineni golub će uskoro biti pretvoren u ružičasti oblačak, samo da ne pusti i drugog odmah potom, institucionalci znaju ponekad biti neograničeni, za razliku od nas "ograničenih"
[/quote]
I kaj sad kolega?
Sad buš plaćao skuplje zbog kalkulacija…
[/quote]

ahahhahhahaha, kako znaš tko ga je sakupio ?
prodao sam skoro sav HT radi ovoga

Čobi 2004 punta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

RIVP do izvješća na 40, a HT preko 171 što daje postojanost Crobexa iznad 2000. S tim da će još mnoge kompanije imati iznad prosječna izvješća, naročito dva brodara. Građevinari na nuli ili u malom plusu!

Čini mi se da ovo probijanje Crobexa na 2.000 koindicira sa rastom AP a.
Kao da je naciljano?
🤞

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

A gdje će s parama

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju


A gdje će s parama

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju


Talijanska banka UniCredit uvest će negativne kamatne stope, ali samo na depozite veće od milijun eura

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


A gdje će s parama

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju


Strpiti se još malo da dionice narastu pa uletiti po najvišim cijenema.
Kasnije kriviti Vladu, Masone, male zelene i ljude guštere.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Kako zanimljivo da crobex tocno stane na 2000 neko bi pomislio da je namjesteno haha

Ignore : renči



A gdje će s parama

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju

Banka koja posluje u Hrvatskoj želi uvesti negativne kamatne stope na štednju


Talijanska banka UniCredit uvest će negativne kamatne stope, ali samo na depozite veće od milijun eura
[/quote]

Banka im namjerava ponuditi i alternativna rješenja, dodaje.
“Kao alternativu, ponudit ćemo ulaganja u investicijske fondove koji ciljaju na pozitivne prinose, i to bez naknada.”

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close