Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad HT dostigne 171 kunu Crobex će biti već iznad 2000 bodova. Jedva čekam da napravim Screenshot Crobexa kad provali kotu. Ima da to čuvam kao vrijednu uspomenu na prošle teške dane! 🙂


Navijati za pad vlade kako bi došli ljudi tipa Hrebak, to bih i ja podržao ali navijati za pad vlade da bi došao tko?? SDP… pa to je ista pašta. Koja je tu razlika ne kužim..

ne , nego da nitko ne vlada 🙂 tada nam je bilo najbolje u tom međuprostoru 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Kad HT dostigne 171 kunu Crobex će biti već iznad 2000 bodova. Jedva čekam da napravim Screenshot Crobexa kad provali kotu. Ima da to čuvam kao vrijednu uspomenu na prošle teške dane! 🙂

i što će se bitno promijeniti kad ode tih par bodova gore? kad će za 2 dana opet otići ispod toga

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku



Navijati za pad vlade kako bi došli ljudi tipa Hrebak, to bih i ja podržao ali navijati za pad vlade da bi došao tko?? SDP… pa to je ista pašta. Koja je tu razlika ne kužim..

ne , nego da nitko ne vlada 🙂 tada nam je bilo najbolje u tom međuprostoru 🙂
[/quote]

sasvim svejedno.porez na KD će te uvijek zakačiti, bilo vlade ili ne

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

1997 jos malooo

Mogla bi ATPL pogurat Crobex preko 2.000 bodova. Ajmooooooo

Nadam se da je kolega zesko na okidaču i da će u jednom zalogaju uzet 500 komada ATPL na 450 kn kako je i najavio…

ne znam što bitno drugačije očekujete kad pređemo 2000 bodova?….ista stvar jesmo li na 1995 ili 2005 jer ne trgujemo crobexom nego cijenama pojedinih dionica….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


ne znam što bitno drugačije očekujete kad pređemo 2000 bodova?….ista stvar jesmo li na 1995 ili 2005 jer ne trgujemo crobexom nego cijenama pojedinih dionica….

Tako je.
S tim da su one glavne već relativno skupe. ADRS, PODR itd.
Ostaje još samo ADPL koji nije napucan 15-20% od zadnjeg dna.


Nadam se da je kolega zesko na okidaču i da će u jednom zalogaju uzet 500 komada ATPL na 450 kn kako je i najavio…

ništa ne brinite kolega, iako sam nakupio prilično ispod zahvaljujući toj brani, spreman sam kao Cernogoraz, ovaj glineni golub će uskoro biti pretvoren u ružičasti oblačak, samo da ne pusti i drugog odmah potom, institucionalci znaju ponekad biti neograničeni, za razliku od nas “ograničenih”

ODEEEEE ATPL.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pukla brana na 450kn na ATPL i odeee Crobi preko 2000 bodova!!!!
up up up

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close