Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pare od Kraša presušile ?
jeste li zbrojili koliko je bilo tih para ?

znam ja koliko je bilo tih para,al pare koje će nazad na burzu u druge dionice su samo naše koji smo već tu i koji vrtimo istu lovu u krug i te pare su već uložene. svi ostali koji su prodali dionice kraša su pare
već prebacili na račune i troše ih na tko zna što,samo ne na dionice

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

Mislim da je bilo i par vijesti o tome od strane brokera, većina ekipe prodala i nema namjeru vraćat se na burzu…

DLPR

stiže niova dionica

https://www.zse.hr/default.aspx?id=94031

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


DLPR

stiže niova dionica

https://www.zse.hr/default.aspx?id=94031

nek si je drže
umjesto da izlistaju HEP, HP ili nešto takvo, na burzu nam dolaze samo nezanimljive stvari

ignore: one



pare od Kraša presušile ?
jeste li zbrojili koliko je bilo tih para ?

znam ja koliko je bilo tih para,al pare koje će nazad na burzu u druge dionice su samo naše koji smo već tu i koji vrtimo istu lovu u krug i te pare su već uložene. svi ostali koji su prodali dionice kraša su pare
već prebacili na račune i troše ih na tko zna što,samo ne na dionice
[/quote]

Čekaj, pomalo, bili bi blesavi da naprave stampedo i sami sebi nabiju cijenu trčeći za pozicijama… ajmo vidjet sta ce biti do kraja godine recimo :))

Nakon sto se Kras izgleda ispuhao najbolju sansu da podrzi TK ima Opte. Bilo ulascima ljudi u zelji za zaradom bilo kapitalizacijom dobiti onih koji su usli prije. I jedno i drugo djeluje dobro na TK.

http://www.seebiz.eu/wall-street-podaci-s-trzista-rada-podigli-indekse/ar-199310/

Zatišje!!! Volio bih da se dogodi istovremeno 1. eksplozija brodara 2. otključavanje vrijednosti na Saponiji 3. ogromni volumeni na LRH…..


Nakon sto se Kras izgleda ispuhao najbolju sansu da podrzi TK ima Opte. Bilo ulascima ljudi u zelji za zaradom bilo kapitalizacijom dobiti onih koji su usli prije. I jedno i drugo djeluje dobro na TK.

što se planiralo od kraša dalje uložiti na zse,to se uložilo.ono što nije do sada,više nit neće.
što se opte tiče, nakon hladnog tuša s cijenom kod prodaje LRH, teško da će do kraja godine više biti skokova na koje smo kod opte navikli, možda tek kad se objavi natječaj a do tada cijena neće preko ovih 6,60-6,70 kn pa očekujem da dio ulagača-trejdera počne izlaziti iz pozicije

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

5 koraka kojih je Slovenija lakoćom napravila, a mi nismo ni blizu: Šengen, eurozona, OECD, bezvizni režim sa Amerikom i Sporazum o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa Amerikom. Tih 5 koraka trebali bi biti glavne teme predsjedničkih i parlamentarnih izbora, a ne razne gluposti. Nažalost mediji forsiraju gluposti i tako štite postojeće političke elite, a Hrvatska sve više zaostaje. Svaki od ovih 5 koraka dao bi zamah hrvatskom tržištu kapitala, podigao likvidnost i indexe.

Ovo su vanjski ciljevi, a unutar Hrvatske suspendirati porez na kapitalnu dobit i ukinuti porez na dividendu. Uz to, napraviti barem jedan ozbiljan IPO (HEP, Hrvatska posta, Hrvatska lutrija…) i stvari bi se mogle pokrenuti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


5 koraka kojih je Slovenija lakoćom napravila, a mi nismo ni blizu: Šengen, eurozona, OECD, bezvizni režim sa Amerikom i Sporazum o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa Amerikom. Tih 5 koraka trebali bi biti glavne teme predsjedničkih i parlamentarnih izbora, a ne razne gluposti. Nažalost mediji forsiraju gluposti i tako štite postojeće političke elite, a Hrvatska sve više zaostaje. Svaki od ovih 5 koraka dao bi zamah hrvatskom tržištu kapitala, podigao likvidnost i indexe.

Ovo su vanjski ciljevi, a unutar Hrvatske suspendirati porez na kapitalnu dobit i ukinuti porez na dividendu. Uz to, napraviti barem jedan ozbiljan IPO (HEP, Hrvatska posta, Hrvatska lutrija…) i stvari bi se mogle pokrenuti.

Potpisujem sve redom.
Umjesto gore navedenog kod nas su glavna tema izbora “domoljubni” zakoni.
Kad će biti koji praznik i posebni pijeteti.
25 godina nakon rata.
Sramota.

Hrvatsko bi gospodarstvo ove godine trebalo porasti 2,9 posto, procjenjuju
u SB-u u ažuriranim gospodarskim prognozama, povisivši procjenu iz lipnja
za 0,4 postotna boda.

U 2018. gospodarstvo je poraslo 2,6 posto.

SB je u aktualnom izvješću blago povisio i procjenu hrvatskog
gospodarskog rasta u 2020., za 0,1 postotni bod, na 2,7 posto.
U 2021. predviđaju daljnje usporavanje rasta, na 2,4 posto, u skladu
s procjenom iz lipanjskog izvješća.

https://hrportfolio.hr/vijesti/ekonomija/svjetska-banka-povisila-procjenu-rasta-hrvatskog-gospodarstva-u-2019-58205

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close