Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Momentalno ovisimo o vanjskim indeksima koji padaju ko kamen, istina sa ATH, ali ZSE obožava padanje pa ne bira.

Dakle padamo.

Loklanih iznenađenja može biti, ovisno o Šaranima i Drvima, čini mi se a i bančice su se malo uzjogunile.

Kupovati il ne kupovati, pitanje sad; držte oko na Evropi i Ameriki, a na par dijomica pratite lokalne mahere i fondove.

promet je slab, samo 4mil. kn, od toga 1 otpada na Kraš
zbunjen sam, recesija, represija, depresija ? što se događa ?


promet je slab, samo 4mil. kn, od toga 1 otpada na Kraš
zbunjen sam, recesija, represija, depresija ? što se događa ?

pare od zarade na krašu su utrošene u dosadašnji rast i više nema goriva kojim bi se dionice pogurale još više uzbrdo…a onda počinje djelovati sila teže….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



promet je slab, samo 4mil. kn, od toga 1 otpada na Kraš
zbunjen sam, recesija, represija, depresija ? što se događa ?

pare od zarade na krašu su utrošene u dosadašnji rast i više nema goriva kojim bi se dionice pogurale još više uzbrdo…a onda počinje djelovati sila teže….
[/quote]
Smiješna i čudna teorija. Treba bit stvarno teški luzer rasprodavati sad po nižim cijenama, a mogao se istrest prošli tjedan po višoj cijeni. Dakle, ili su teški pušioničari u pitanju ili što je vjerojatnije, radi se o igri fondova koji prodaju dionice i ruše tržište, jer lako je, kako se kaže, s tuđim k…. m gloginje mlatit.



promet je slab, samo 4mil. kn, od toga 1 otpada na Kraš
zbunjen sam, recesija, represija, depresija ? što se događa ?

pare od zarade na krašu su utrošene u dosadašnji rast i više nema goriva kojim bi se dionice pogurale još više uzbrdo…a onda počinje djelovati sila teže….
[/quote]

točno tako..pare od kraša se već ispucane i sad slijedi najprije stagnacija, a onda povratak na razine od pred mjesec dana

crobex par dana za redom u minusu,danas već na -1%
a vi tucite jedinice ako vas veseli

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

crobex -1,22%

https://novac.jutarnji.hr/rasprave-i-rjesenja/intenzitet-sljedece-recesije-u-eu-nece-biti-niti-izbliza-nalik-onoj-od-prije-deset-godina/9437504/

Rekorderi smo!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Pa valjda Novotny i njemu slični znaju bolje. Čim se spomene riječ recesija, naši fond manageri odmah udaraju po bidu. Naš BDP raste već 5 godina i rast će i dalje, ali naša burza to ignorira. I bojim se da tu nema pomoći i narednih 10 godina…
Volio bih da banke uvedu negativnu kamatnu stopu na štednju. Možda bi tad prosječni Hrvat počeo razmišljat barem u tom smijeru da odnese svoje novce iz strane banke i stavi ih doma ispod madraca kojeg je također vjerojatno proizveo stranac. Pa kad takvom Hrvatu netko mazne novce koje je sakrio ispod madraca, onda će se možda mentalni sklop početi mijenjati. Ali to se sigurno neće promijeniti za idućih 10 godina.

vratili smo se u gorku ZSE zbilju-ukupan promet do sada je jadnih 1,1 milijun kuna :-((

pare od kraša su presušile, novih ulagača nema..slijedi nam stagnacija i polagano vraćanje dionica na startne pozicije

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku


vratili smo se u gorku ZSE zbilju-ukupan promet do sada je jadnih 1,1 milijun kuna :-((

pare od kraša su presušile, novih ulagača nema..slijedi nam stagnacija i polagano vraćanje dionica na startne pozicije


pare od Kraša presušile ?
jeste li zbrojili koliko je bilo tih para ?
sada samo čekaju povoljan trenutak (twitt) i evo njih dobrim dijelom nazad, iako i sada sramežljivo ulaze, ali oprez je prilično velik, nema više grlom u Agrokor,
eno se DAX već vraća iz minusa, a mi ?
od kada je to PT Drvo počelo iskakati u Top 10 stojimo k’o drvena Marija
ajde danas je opravdano, petak, ali od ponedjeljka kada Kinezi stignu s odmora moralo bi malo živnuti

zanimljivo https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/fUZlbVF3v4Sy3u00vSc29w==.pdf

novo uvrštenje

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close