Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


odlična strategija,ostale dionice neka vas čekaju na niskim razinama dok vi ne riješite na visokim razinama opte,lrh i kraš

smiješno je pričati o “niskim razinama” kad su mnoge dionice na ZSE od proljeća do sada odradile +50, +100 pa i +200% rasta!

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

Nažalost, bojim se da kad se Kraš ispuše, a mogao bi biti generalan zastoj uskoro, da će Crobi natrag ispod 1900.

Kraš se opet napuhuje, ide Crobi na 2000 bodova!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Kakav je ovo bio hazarder

ma ovo s krašem (700 dionica po asku) je vjerojatno južina nekom udarila u tintaru…evo cijena se već vraća na 900 kn i taj je spržio grdne pare bez veze…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Hazarder sa 600 – 700k kn, da je bar meni malo da sam takav hazarder :-))))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Nažalost, bojim se da kad se Kraš ispuše, a mogao bi biti generalan zastoj uskoro, da će Crobi natrag ispod 1900.

lako moguće, nekako izgleda da se sve vraća na business as usual. Možda se varam. Nadam se da se varam. Šteta što ne mogu zaraditi na shortu kao velika većina jediničara na ovom forumu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@NaBiduAsku

Jeste primjetili da samo negativni komentari imaju visoke ocjene?

“Šteta što ne mogu zaraditi na shortu kao velika većina jediničara na ovom forumu.”
Što to znači da je SHORT moguć u Hrvatskoj?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Sve jako ovisi o Krasu. Barem sada.
Ako krene na 25% ili koliko vec i na JP onda ce se zivost nastaviti.
Ako pak stane s kupnjom i priceka razvoj situacije s Pivcem i ostalima onda cemo brzo ostati bez goriva.
Ja sam uglavnom na bidu na nekim dividendusama, nesto sitno, i ne zalijecem se.
Ima u Boga dana…


Sve jako ovisi o Krasu. Barem sada.
Ako krene na 25% ili koliko vec i na JP onda ce se zivost nastaviti.
Ako pak stane s kupnjom i priceka razvoj situacije s Pivcem i ostalima onda cemo brzo ostati bez goriva.
Ja sam uglavnom na bidu na nekim dividendusama, nesto sitno, i ne zalijecem se.
Ima u Boga dana…

pa mora sacekati da pivac odradi svoje oko JP a onda cemo vidjeti sto ce biti
mada ne treba ocekivati cuda jer je na upit hanfe jasno rekao da nece dati dobrovoljnu ponudu, a za obvezujucu mora preskociti pivce po broja dionica a to nece jos mjesecima skupiti

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

evo me ponovo za zse nakon malo više od 1 godine . pozdravljam cijelu ekipu i nadam se da ste dobro zaradili i da je bilo samo lijepih momenata . ovih dana ću malo sjesti i analizirati određene tickere za ulet . ugodno trgovanje !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dobro došao, daleko najbolji momenti… OPTE, KRAS, PTKM. Dalje ćemo vidjeti. Ima par potencijalnih ali ne kao pred par mjeseci… a možda i fondovi opet krenu u jači šoping pa će i purani poletjeti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close