Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


S obzirom da je budfox obični amater, odavno mi je na ignoru. Sada ste i vi stara ovčice. Navlačite nekog drugoga.
Uostalom, kada to ide na 100 kn kupite sada po 60 kn i uživajte u rastu do 100. Nema smisla navlačiti ljude sa svojim 8 lažnih profila ako ide na 100 kn. Samo gubite vrijeme ovdje i kao dobrotvor djelite novac i odlične analize i savjete.
A jeftina amaterska drukanja ovdje nikoga ne zanimaju pa vas molim da me zaobilazite na forumu.

P.s. ako možeze dati imena i ostalih 6 lažnih profila pa da i njih stavim na ignore

Djubre, amadeo, mymoon, crnogor, Marcipan ili kako se vec zoves, stalno crnjacis, vrijedjas ljude po forumu i prijetis se regulatorom. Cilj za danas ti je postignut, jer se ti i tvoji frendici niste dovoljno nakrcali dionicama, pa vam ne odgovara porast cijene. JOS. Kras vas je iznenadio i zatekao nespremne.

P. S. Ide prijava Hanfi i ZSE za veliki nalog na ATPL na Prodaji s kojim stopate cijenu, dok istovremeno kupujete

Borba protiv manipulacija i zlouporaba tržišta

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Skroznovi, niste li pročitali komentare kolega s foruma u kojima iz prakse navode kako ljudi načelno nisu skloni ulagati u dionice, niti o tome išta znaju?

..recimo da je tako, ali vjerujem da svi zapažate kako sve više ljudi koji dosad nisu ulagali u dionice priča o dionicama…meni je to dobar znak

@skroz novi
je,pričaju o dionicama isto kao i o utakmicama HNL-a, trumpu, putinu, agrokoru itd tj bez namjere da se aktivno uključe u trgovanje.
ukratko-kafenišu i filozofiraju kao i prethodnih 30 godina

ignore: one

Poštovani kolege dioničari, da mogu priložio bih vam certifikat ISO 9002 da sam sam, jadan, usamljen, jedini nick, osuđen sam na sebe i da nemam veze sa padom ili rastom određenih dionica.

Nadam se eksploziji brodara i u njoj ne vidim ništa loše, imao ili ne imao dijonicu brodara.

Obećajem da više neću komentirati broidare, barem dok se ne dogodi eksplozija.

Kolega BudFox mi je malo preživahan, prepravdoljubiv i nadobudan za moj ukus, ali je u osnovi pozitivan lik, što se ne može reći za neke ovdje na forumu. Ima takvih zlikovaca da je to strašno.

mislim da su stvari sa paranojama otišle predaleko. Bio ili ne bio netko fin ili pozitivan.

PersJesus, 30.09.2019. u 13:17
Ide prijava Hanfi i ZSE za veliki nalog na ATPL na Prodaji s kojim stopate cijenu.

Možda veliki nalog ne štopa cijenu nego jednostavno želi prodati? BDI je pao preko 5%.

Opet potop Crobexa. Rasli smo 2-3 dana. Previše je to za ovu burzu. Treba opet zatuć Crobex ispod 1900 bodova. Otelo se to malo kontroli…

budfox ne shvaca da kad drukanjem digne dionicu i iskrca se,da ju je vjerojatno uvalio nekom neiskusnom forumasu koji ce vec za pola sata biti u nemalom minusu i uteci s TK ppodvijena repa..ili mozda ipak shvaca?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

dosadni ste

dan je pametniji od noći!

@PersJesus

Ovaj nalog na 450 kuna od 1100 komada na prodaji ATPL teško da želi prodati!

Multinick sa 20-tak imena stalno (pojedinac ili skupina)
širi defetizam na forumu i šteti tržištu kapitala i općenito
našim novčanicima. To se događa na svim temama, slučajno
sam spomenuo ATPL. Ista situacija je i na OPTE, ADPL, RIVP….,
te time rade valove i istresaju dionice iz ruku malih dioničara.
Nemojte nasjesti i vjerujte samo sebi i svojim procjenama, a ne
morate ni meni vjerovati ovo što vam pišem.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


PTKM- Pump and Dump. Ne bi me čudilo da dođe i do 80 kn pa istresu po ovčicama.

A, da. A što bi se tek reklo za Optimu.
Ona je s 1,5 kuna skočila već preko 7 kuna.

A za razliku od PTKM još i nema kupaca

Tu ćemo imati novi hit.
Kad jaganjci utihnu.

Lp

New Report

Close