Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon nekoliko godina ljudi su po kavama počeli pričati o Krašu
i porastu cijene dionice za 150%,

točno,priča se,kao što se priča o ligi prvaka,globalnom zatopljenju i sličnome. nitko od njih nema namjeru doista uložiti novac na burzu jer je još svima u glavi agrokor i spaljene milijarde kuna

i bolje da ne ulažu,neka si ljudi sačuvaju novac nego da ga ovdje izgube jer ako sad krenu kupovati na vrhu opet će za 10 dana biti plača kako su ih na burzi opljačkali

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

opte i ddjh jedine dionice iz crobexa koje su u minusu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Nakon nekoliko godina ljudi su po kavama počeli pričati o Krašu
i porastu cijene dionice za 150%,

točno,priča se,kao što se priča o ligi prvaka,globalnom zatopljenju i sličnome. nitko od njih nema namjeru doista uložiti novac na burzu jer je još svima u glavi agrokor i spaljene milijarde kuna

i bolje da ne ulažu,neka si ljudi sačuvaju novac nego da ga ovdje izgube jer ako sad krenu kupovati na vrhu opet će za 10 dana biti plača kako su ih na burzi opljačkali
[/quote]
Aha… dobro je da ste mi skrenuli pažnju da smo na vrhu. Sad ću ja krenut u prodaju.. Ako ste me “prevarili”, mogu li od vas potraživati gubitak oportunitetnog dobitka?

početak padova kraša, optime….nagovješćuju kraj ovog vala rasta zse…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Petak je, ljudi hoće popiti pivicu, pa uzimaju profit.
Idući tjedan će i vanjske burze početi rast, pa će
i naša popratiti sa dodatnim rastom.

Optima (porast 350%) i Kraš(porast 150%) su usamljeni slučajevi.
Velika većina dionica kao npr. ATPL još nije započela svoj rast, ali
bude uskoro!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Čini mi se da je počela prodaja i unovčavanje dobitaka.

Whoa.. bio je to stvarno ludi tjedan. 🙂

Ajmo sada analiza događanja preko vikenda, pa ona nastavak slijedeci tjedan.

Nadam se da ce mediji popratiti zivost na ZSE i napokon ponuditi kao mogucu novu lokaciju svih onih milijardi koje propadaju po tekucim racunima.

Pojavilo se zanimljivo novo ime u top 10 dioničara Kraša


Stranci kupuju domaće dionice a domaći mirovinci državne obveznice.

Ne zna čovjek što bi mislio.
Posljednji smo put u raljama optimizma i rasta crobexa upali u bull trap.
Ono je baš bilo prigodno, prije agrokora.
Što li je sada ?
Priljev novaca iz Kraša ?
Better to be safe than sorry, ostajem u cashu.

što je sada..oscilatori, šalice i indikatori će poludjeti. Nešto slično se već dogodilo krajem 6 i početkom 7. mjeseca (vidi chart), izgleda da to postaje obrazac na OPTE.
treba se prilagoditi- držanje svakako nije opcija, ali povremeni ulet/izlet u ritmu muzike.. da.
Ako Kraš ponovo počne jače rasti/padati.

@ rakam
Cijeli kutleraj je poludio, i nije da ću nekome nedostajati, al’ ja sam skroz out.
Cash r-a

Ma daj?

New Report

Close